Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 21, 2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ до Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року

     Рівненською облдержадміністрацією оголошено збір ідей з розроблення проекту Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року, зокрема, формування переліку технічних завдань на проекти регіонального розвитку, які увійдуть до Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 рр.

     Для подання  проектних ідей від Сарненського району, запрошуємо усіх бажаючих, зацікавлених у розвитку району, передусім органи місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, громадські організації та громадських активістів взяти участь у розробці проекту Стратегії регіонального розвитку Рівненської області на період до 2027 року та підготувати проектні ідеї по району, які будуть подані на розгляд робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку для опрацювання.

     Ідеї проектів повинні відповідати таким критеріям:

-  спрямування на досягнення суспільної вигоди, відповідати принаймні одному конкретному завданню Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року (перелік завдань у додатку 1);

- отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;

- термін реалізації проекту – не більше як 3 роки;

- наявні ресурси, технічні та організаційні можливості для реалізації проекту.Сильні духом люди

    Традиційно, щорічно стартувала на Рівненщині сьома обласна (регіональна) спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу». У спартакіаді взяли участь 9 команд, серед який і команда Сарненського відділення. У кожного з учасників своя непроста історія. У різний час, за різних обставин, сталося лихо, що призвело до інвалідності, і змусило вже по-іншому будувати своє життя. Але це не зламало жодного з них, змусило виробити силу духу, волю до життя, знаходити і шляхи до виживання і прагнення фізичної активності. І нехай вони не професіонали в спорті, але здібності більшості з них примушують поважати їхню величезну жагу до життя.
   Дійство відбулося за організаціїуправління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області спільно з обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
    Змагання проходили з таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи.У свято спорту, неперевершеної віри у власні сили та невичерпні можливості вилилися ці змагання. Усі учасники спартакіади у кожному старті проявили азарт, оптимізм і волю до перемоги. Сьогодні ці люди доводять, що вони теж можуть активно жити і займатися спортом.


Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

    Одним із важливих напрямків роботи Фонду соціального страхування України (далі –Фонд) є забезпечення за рахунок коштів Фонду послугами з медичної реабілітації застрахованих осіб після перенесених захворювань та травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Мова йде про повну 100 відсоткову оплату реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.
    Направлення на реабілітаційне лікування, що надається безоплатно для застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, здійснюють заклади охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення відповідного профілю.
    Правом на відновленняздоров’я за рахуноккоштів Фонду може скористатись кожна застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується єдиний соціальний внесок),яка перебуває на стаціонарному лікуванні певного профілю. Підтвердженням потреби подальшого лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу, де застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні.
    Застрахована особа має право вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу відповідно до показань. На даний час, в розпорядженні застрахованих осіб за наявності медичних показань, налічується понад 50 санаторно-курортних закладів, інформація щодо яких оприлюднена на офіційному сайті Фонду. Тривалість відновлювального лікування залежить від медичних показань та може тривати до 24 днів. За такою спрощеною процедурою можна відновити здоров’я, зокрема після перенесеного інсульту, інфаркту міокарда, операцій на опорно-руховому апараті, серці, у разі під гострого періоду опіків, захворювань легень.