Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 22, 2019

№ 24 - к від 19 липня 2019 року "Про Яковчука Я.В."

Відповідно до статей 6, 9, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Розпорядження Президента України  від 16 липня 2019 року      № 209/2019-рп «Про звільнення Я.Яковчука з посади голови Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області»:

1. Припиняю виконання повноважень на посаді голови Сарненської районної державної адміністрації 19 липня 2019 року.
 

2. Обов’язки голови районної державної адміністрації покладаю на першого заступника голови районної державної адміністрації Івана НАЗАРЦЯ.

 
 
 

Голова адміністрації                                                              Ярослав ЯКОВЧУК Заклади торгівлі та ресторанного господарства Сарненського району станом на 01.07.2019 р.

 
Мережа підприємств торгівлі та закладів ресторанного господарства
Сарненського району станом на 01.01.2019
       (регіон)    
Об’єкти роздрібної торгівлі (Вик: Зінчик Оксана ( (3-35-60)
№ п/п Назва підприємства торгівлі (закладу ресторанного господарства) Місцезнаходження (адреса, телефон)


Інформація по торгівлі та побуту за І півріччя 2019 року

  У сфері внутрішньої торгівлі району тривають процеси, спрямовані на формування сучасної інфраструктури споживчого ринку, здатної забезпечувати достатній рівень обслуговування населення відповідно до його потреб. Вона характеризується відсутністю товарного дефіциту, високим рівнем насиченості товарів продовольчої і непродовольчої групи, широким спектром різноманітних послуг для населення, що є важливим чинником розвитку бізнесу та реальним джерелом наповнення бюджету всіх рівнів, створенням нових робочих місць для працевлаштування населення.

На споживчому ринку району станом на 01.07.2019 здійснює торгову діяльність 726 торгових закладівз продажу продовольчих і непродовольчих товарів, 78 закладів ресторанного господарства та 5 ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів.

Протягом звітного періоду в районі за рахунок нового будівництва, освоєння та реконструкції недіючих торгових підприємств відкрито 5 магазинів з торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та 1 кафе.

Показник забезпеченості торговельною площею в районі складає 627 кв.м на 1000 чоловік населення, що в 1,8 рази перевищує затверджений норматив забезпеченості.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в районі за січень-березень 2019 року становить 137,5 млн. грн. і у порівняльних цінах склав 90,4 відс., що на 9,6 відс. менше обсягу січня-березня 2018 року.Інформація про стан виконання в районі заходів, передбачених програмою розвитку малого та середнього підприємництва Сарненського району за ІІ квартал 2019 року

  На забезпечення реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненській області на 2018 – 2020 роки в районі протягом другого кварталу поточного року проведено наступне .

          В районі забезпечено дотримання вимог Закону України «Про адміністративні послуги». Протягом другого кварталу 2019 року відділом з обслуговування Центру надання адміністративних послуг адміністрації прийнято 2639 вхідних пакетів документів на отримання адміністративних послуг, що на 16,0 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року; надано 780 консультацій та видано 2054 результатів адміністративних послуг, що на 40,0 відс. менше, ніж за відповідний період 2018 року. Динаміка зростання кількості адміністративних послуг спостерігається по кожному з суб’єктів надання послуг. Зокрема, кількість наданих адміністративних послуг з державної реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань збільшилася на 14,0 відс., послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно на 21,0 відс.., послуг відділу у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області на 17,0 відс.

               Загальна кількість адміністративних послуг, що надаються через відділ налічує 109 послуг.

                 В районі забезпечено інформаційну, ресурсну та фінансово-інвестиційну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва.