Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 16, 2019

Шановні бухгалтери району!

    Щиро вітаю вас з професійним святом! Без вашої наполегливої щоденної праці, міцних професійних знань не може успішно функціонувати жодна сфера народного господарства нашого краю.  Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, підтримуєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерської служби неможливо забезпечити подальший розвиток економіки нашого краю та держави в цілому.
    Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Переконаний, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів. Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання Сарненщини.
    З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.
 
 

                                                                                                        Ярослав Яковчук

голова райдержадміністрації


Звернення голови РДА Ярослава Яковчука з нагоди 29-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

      Шановні сарненці! Сьогодні ми відзначаємо 29-у річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України. Це одна із тих подій в становлення сучасної Української держави, яка стала доленосною та визначальною на непростому шляху до незалежності. 16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, якою було проголошено наміри народу України самостійно вирішувати свою долю.
    Сьогодні  Україна знову переживає вирішальні  часи. Щоб пройти крізь складні випробування зовнішньою агресією, подолати негативні наслідки втручання деструктивних сил у внутрішнє життя країни, необхідне єднання і політичних еліт, й усього суспільства. Справа захисту територіальної цінності держави та водночас розбудови мирних сфер її життєдіяльності потребує максимальної самовіддачі кожного. Але я твердо переконаний – Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення та буде твердо торувати свій шлях у сім’ю розвинених демократичних народів. 
    Щиро вітаю  жителів району із 29-ю річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України – поворотного пункту в сучасній історії України, який наблизив до здійснення споконвічну мрію українського народу про свободу та незалежність. Адже опираючись саме на Декларацію, було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року. Бажаю вам впевненості і доброї надії на майбутнє, миру, злагоди щастя,  радості та достатку у кожній оселі. Слава Україні!
 
   

                Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації