Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 7, 2019

Дата

На Сарненщині пройшов мітинг до Дня народження Тараса Шевченка

     Традиційно у перші дні весни в Україні проходять заходи із вшанування творчості Великого Кобзаря, письменника, художника та філософа, який став провідником українського народу. Так і сьогодні в м. Сарни відбувся урочистий мітинг та церемонія покладання квітів з нагоди 205-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка - людини, життєвий приклад та творчість якої зіграли важливу роль у становленні державності. Вшанувати пам’ять поета біля пам’ятника Кобзаря зібралися заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталя Параниця, народний депутат України Сергій Євтушок, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник Сарненського міського голови Віктор Хомич, працівники підприємств, установ, організацій району, студентська молодь, ЗМІ. 


Шановні жінки Сарненщини!

     8-го березня ми разом з усім цивілізованим світом  відзначаємо – Міжнародний день  прав жінок  і миру.  
    В різні часи та епохи місце жінок в суспільстві змінювалось. Часто їм доводилось боротись за рівні права з чоловіками, долати перешкоди для самоствердження. Сьогодні,  ви не просто стали на один щабель з чоловіками, а й перевершили їх в багатьох речах. Переконаний, що без вашої участі у вирішенні нагальних справ держави не можна сьогодні розраховувати на успішне здійснення кардинальних економічних і політичних перетворень в нашій державі, зміцнення моральних засад суспільства та збереження кращих рис національного характеру. 
    Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.
    Дорогі жінки! З нагоди Міжнародного дня прав жінок   і миру  бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку. Нехай у вашому домі панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких. Чарівних усмішок вам, вічної молодості і краси, мирного неба над головою. Зі святом!


Жінок Сарненщини привітали з святом весни

     Напередодні жіночого свята, 6 березня, у Сарненському районному будинку культури відбувся святковий концерт, за участю аматорських колективів району. Під час концерту із найщирішими побажаннями до жіноцтва району звернулись голова Сарненської  районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, народний депутат України Сергій Євтушок, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник Сарненського міського голови Віктор Хомич.

     
«Хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які чекають чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних. Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни» - зазначив у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.