Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 22, 2019

Дата

Залізничники просять не смітити!

     Шановні жителі Сарненщини!
     До Рівненської облдержадміністрації надійшло звернення РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» щодо сприяння підрозділам залізниці в забезпеченні утримання в належному санітарно-естетичному та культурному стані території вздовж колій та на зупиночних пунктах і станціях.
     У зв’язку з цим, наполегливо просимо дотримуватись санітарних вимог та не засмічувати охоронну зону, що призначена для експлуатації інфраструктури залізниці. Адже статтею 109 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті, зокрема викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів поїздів, прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     А порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

    Свято для сонячних дітей

     21 березня відзначався Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

     З нагоди цього Дня в Сарненській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, за участю представників медичної та соціальної галузей району, інклюзивно-ресурсного центру, батьків. Учасники круглого столу обговорювали основні проблемні питання щодо здоров’я, виховання та соціального захисту особливих дітей.

     Крім того, відбувся кулінарний майстер клас, який організував районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки майстрів виробничого навчання ВПУ- 22, а також сонячні дітки  розмальовували льодяники.

     На завершення свята всі учасники отримали подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місії «Братерство без кордонів» та приватного підприємця Олени Данильчик. 


Підвищення пенсій – це системна робота протягом останніх 4-х років

     Понад 222 тисячі пенсіонерів Рівненщини вже у березні отримають підвищені пенсії
     Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області провела автоматизований перерахунок пенсійних виплат.
     Також, з 1 березня проходить перша в історії України автоматична індексація пенсій. Додаткові одноразові виплати отримають люди, які мають великий страховий стаж. Додаткова виплата буде складати 2400 гривень (два транша: по 1200 гривень у березні та квітні).
     Для яких пенсіонерів зросли пенсії?
     Підвищення рівня пенсійного забезпечення українців – це не «одноразова акція», це системна робота Президента України, Уряду і влади в цілому, яка ведеться протягом останніх чотирьох років. На цьому у ході розширеної наради з питань монетизації субсидій та індексації пенсій наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
     Павло Розенко нагадав, що перший масштабний перерахунок пенсій відбувся ще у жовтні 2017 року.
     «Тоді ж були схвалені зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якими були визначені певні параметри пенсійної реформи, які наші співгромадяни відчувають сьогодні», – зауважив він.