Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 21, 2019

Дата

Пам'ятаймо про мир!Фінансову підтримку на свої проекти можуть отримати підприємці Рівненщини

     Бізнесмени Рівненщини мають можливість здешевити свої банківські позики на реалізацію власних проектів. Для цього їм необхідно взяти участь в обласній програмірозвитку малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки
     Підприємцям-учасникам частково відшкодують відсотки за кредитами за кошти з обласного бюджету. Цього року закладено 800 тисяч гривень.
     Підприємцям необхідно підготувати бізнес-план та подати його на розгляд комісії, яка обиратиме проекти. Термін подачі заявок продовжили до 29 березня.
     Часткове відшкодування за банківськими позиками зможуть отримати бізнесмени, які розробили або реалізують проект, що передбачає:
     впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
     модернізацію, оновлення та розширення виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт).
     Отримати часткове відшкодування відсоткової ставки зможуть підприємці, які цього року вже взяли кредити на проекти, та ті, хто вперше за ними звернувся.
     УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ
     ЗРАЗОК ЗАЯВИНові вимоги чинного законодавства щодо діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю

 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»,який по новому регулює діяльність товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Звертаємо увагу на те, що згідно пункту 3 прикінцевих та перехідних положень правового акту законодавець зобов’язує власників всіх товариств у разі прийняття статуту у новій редакції привести його у відповідності до нового закону, а також надає строк протягом 1 року «допрацювати» на старих статутах та все ж таки зареєструвати оновлені статути, керуючись тими пунктами, які не суперечать чинному законодавству, після набрання чинності нового закону.

Законом суттєво зменшується обов’язковий перелік відомостей, що зазначаються в статуті. Так, у новому статуті, прийнятому в 2018 році обов’язковими відомостями є:

·         повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

·         органи управління товариства, їх компетенція;

·         порядок прийняття рішень органами управління;

·         порядок вступу до товариства та виходу з нього.Кам'яне-Случанськ