Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 19, 2019

Дата

У 2019 році на Рівненщині запрацює ще 11 інклюзивно-ресурсних центрів

     Минулоріч на Рівненщині створили 22 інклюзивно-ресурсні центри.
     Такі заклади вже надають свої навчальні та терапевтичні послуги дітям з особливими освітніми потребами у Дубровицькому, Радивилівському, Сарненському, Зарічненському, Гощанському,  Здолбунівському, Рівненському, Дубенському, Корецькому, Острозькому, Костопільському, Рокитнівському, Березнівсьокму районах та в обласному центрі.
     Ще 11 запрацює цьогоріч. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко на Раді регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. «Дякую Вашій дружині Марині Анатоліївні Порошенко за її інтерес та лобізм в напрямку інклюзивної освіти», - звернувся до Президента Олексій Муляренко.Децентралізація дає можливість реалізуватись молодим лідерами громад – Президент

     «Ми повертаємо поняттю самоврядування його справжній зміст», - сказав він.
     «На Рівненщині ідея децентралізації прокладає собі шлях. Про це свідчать і перші результати, і готовність присутніх тут людей працювати заради змін у житті громад і всієї України», - зазначив Президент.
     Глава держави зауважив, що Україна йде європейським шляхом. «Тому ми відмовилися від вертикалі «я начальник – …», ви самі знаєте як далі. Ми спираємося на довіру, ми хочемо досягти того, що в Європі називається субсидіарністю. Не випадково я запросив допомагати писати нам стратегію децентралізації наших партнерів з Польщі, Німеччини. Багато ваших громад мають партнерів у Європі. Це вже приносить чудові результати: держава робить тільки те, що не може зробити громада», - зазначив Петро Порошенко.
     Глава держави нагадав про прийнятий закон, що місцеві громади повинні управляти тим, що відбувається у них на місцях.
     Петро Порошенко наголосив, що з першого дня на посаді розумів: потрібні ініціативи, які  точно дадуть швидкий позитивний результат по всій Україні, бо точкових проектів під патронатом центральної влади не вистачить. «Незважаючи на війну, люди всюди мають побачити зміни, люди мають самі стати творцями змін. І це при тому, що війна не дає нам права на помилку. Якщо ініціатива не спрацює, другої спроби може не бути», - додав Президент.«Олімп» знову на вершині

    17 та 24 березня проходили ігри кубку Сарненського району сезону 2019 року. За головний трофей боролися 16 команд району. Команди були поділені на чотири групи за географічним принципом, де у фінал виходили по дві найкращі команди.
    Так, в першій групі фінального етапу, проявивши характер та волю до перемоги, студенти педагогічного коледжу перемогли чудельський та тинненський «Случ» 2-0 та вийшли у фінал.
     У другій групі завдяки хорошій грі та стабільності складу міський клуб «Олімп» завдав поразки команді «Темп» (Корост) 2-0, а «Нива» (Велике Вербче) здолала опір «Спартака» (Люхча) 2-0. За вихід у фінал «Олімп» переграв «Ниву» 2-0. У фіналі, продемонструвавши потужну гру, міський клуб другий рік поспіль виборює кубок району, перегравши студентів 2-1. Таких результатів команда досягла завдяки наполегливій праці спортсменів та їхнього тренера Миколи Маркова.
 
 


Сарненські волейболістки - фіналісти кубку області

    17 березня 2019 року у смт.Квасилів відбулися змагання на Кубок області з волейболу серед жінок, що проходили в рамках обласних сільських спортивних ігор Рівненщини. У змаганнях взяли участь 8 команд, які за олімпійською системою виборювали кубок. Команда Сарненського району в черговий раз продемонструвала хорошу гру та дійшла до фіналу.
     Так, у груповому етапі сарненські дівчата продемонстрували характер та здобули вольову перемогу над острозькими волейболістками 2-1. За вихід у фінал наші спортсменки здобули вікторію над здолбунівськими жінками 2-0.
    У фіналі сильнішими виявилися дівчата з Рівненського району, які здолали наших спортсменок 2-0. Вітаємо сарненських волейболісток з другим місцем!


Чергові здобутки спортсменів району

    Чемпіонат Рівненської області з вільної  боротьби  серед юніорів та юніорок який відбувся 15-16 березня 2019 року в смт. Мирогоща, був плідним на здобутки вихованців Сарненської ДЮСШ.
    Так, перше місце посіли: Харкевич Юрій - 125 кг., Грицюк Денис - 79 кг., Петрик Антон – 70 кг., Дудик Анатолій - 61кг. На другу сходинку піднялися: Ковбар Сергій - 61кг. та Шупрудько Вадим -57 кг.
    Вихованців підготував тренер ДЮСШ – Сергій Бородавка. Вітаємо!


ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

     Інвестор (замовник): Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації.
   Поштова і електронна адреса: 34500 Рівненська обл., м.Сарни, вул.Демократична,17 тел. (03655) 2-17-97
   Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): об’єкт знаходиться на вул.Шкільна,33 в с.Вири Сарненського району Рівненської області.
    Характеристика діяльності (об'єкта): будівництва загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів (в т.ч. котельні на твердому паливі та локальних очисних споруд).


Делегація від Сарненщини взяла участь у Раді регіонального розвитку Рівненської області

    18 березня, делегація від Сарненщини на чолі з головою райдержадміністрації Ярославом Яковчуком, взяла участь у Раді регіонального розвитку Рівненської області.    Захід відбувся за участю Президента України Петра Порошенка, першого віце-прем’єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, голови облдержадміністрації Олексія  Муляренка, голови обласної ради Олександра Данильчука.
    Учасники ради обговорили результати децентралізації та нові можливості області – перспективний план регіонального розвитку на 2019-2021 роки.


Президент про ефективність співпраці з Євросоюзом на регіональному рівні: Частка ЄС в експорті Рівненської області вже складає 7

     Президент Петро Порошенко зазначив, що завдяки поглибленню співпраці з Європейським Союзом, частка ЄС в експорті продукції Рівненської області досягла 78%
     «В Рівненській області частка ЄС в експорті вже складає 78%. Це є результат нашої роботи, це є результат відкриття ринків. Лише за минулий рік експорт туди зріс на 15,6%», - зауважив Президент під час засідання Ради регіонального розвитку Рівненщини.
     «Це не розмови – це суха статистика», - додав він.
     Глава держав відзначив, що кожна громада має змагатися за інвестора і Рівненська область зараз шукає можливості для того, щоб привабити іноземні інвестиції.