Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 18, 2019

Дата

До відома споживачів природного газу!

     Оператор ГТС надає можливість всім споживачам газу в Україні в онлайн режимі відслідкувати наявність даних про свого постачальника в Інформаційній платформі.

     21 лютого 2019 року АТ «Укртрансгаз» запустив онлайн-сервіс для українських споживачів газу, який дає можливість миттєво отримати дані з Інформаційної платформи Оператора ГТС про своїх постачальників, а також перевірити наявність власного EIC-коду в реєстрах споживачів газу, в тому числі в Реєстрі на відключення від газопостачання.

     Цей інструмент допоможе споживачам газу попередити та уникнути ситуацій з помилковим чи безпідставним відключенням, унеможливить маніпулювання інформацією щодо функціонування Інформаційної платформи і захистить добросовісних учасників ринку.

     З метою уникнення відключення від газопостачання рекомендуємо всім споживачам газу здійснити перевірку включення до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГРС за посиланням http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html на веб-сайті АТ «Укртрансгаз» та ввести ЕІС-код споживача у відповідне поле.Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами»

     У Прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.
    Як показує практика, за 2014-2018 рр. понад півмільйона учасників програми:
    отримали компенсацію від держави на утеплення;
    зекономили до 70% на комунальних послугах;
    використали заощаджені кошти на інші корисні справи для родини та дітей;
     а ринкова вартість їхніх квартир зросла до 30 %.
    Тому вже зараз, поки ажіотаж на ринку помірний до літа, усі охочімають унікальну нагоду отримати підтримку держави при впровадженні енергоефективних заходів.
    Від держави родини отримають відшкодування за «теплим кредитом»:
    20 %– на твердопаливні котли (35 % - для субсидіантів);
    35 % - на утеплення індивідуального житла;
    від 40 % до 70 % - для ОСББ.
    У 2019 р. на реалізацію «теплих» кредитів передбачено 400 млн гривень, з них:
    202 млн грн – на співфінансування утеплення приватних будинків;
    190 млн грн - для ОСББ;
    8 млн грн – на твердопаливні котли.
    Додаткове відшкодування також нададуть місцеві органи влади.


Оголошення!

     Райдержадміністрація запрошує представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України подати заявки для участі в установчих зборах громадської ради при Сарненській райдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

     Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Сарненській райдержадміністрації відбудуться 03 травня 2019 року о 12.00 годині в  малій залі засідань  райдержадміністрації.

     Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява в довільній формі та інші документи, зазначені у постанові Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

     Відповідальна особа: Демченко Ольга Володимирівна. Тел.: 2-24-66, e-mail: [email protected]