Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 1, 2019

Дата

Шановні жителі та гості міста!

  Дорогі жінки Сарненщини!

     Запрошуємо Вас на святковий концерт, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

     Захід відбудеться 06 березня о 16.00 год. в Сарненському районному будинку культури.

 
 
     Оргкомітет 


Голова райдержадміністрації провів робочу зустріч з підприємцями

    28 лютого, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук провів робочу зустріч з підприємцями м. Сарни.  На зустрічі було обговорено розмір місцевих податків і зборів встановлених Сарненською міською радою на 2019 рік та розмір пайової участі у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Сарни. Було проаналізовано розміри місцевих податків і зборів по Рівненській області та виявлено, що у м. Сарни вони зазвичай є вищими, ніж по інших містах області.
   «Районна влада максимально зацікавлена в розвитку підприємницької діяльності на Сарненщині і надалі буде спрямовувати свої зусилля для створення сприятливого середовища для започаткування та ведення бізнесу», – сказав голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.
  За результатами зустрічі було створено робочу групу з числа підприємців м. Сарни та внесено рекомендації Сарненській міській раді, переглянути ставки місцевих податків і зборів та розмір пайової участі. 


Громадськість Рівненщини закликали до обговорення Плану розвитку на 3 роки

    Про це заявив під час прес-брифінгу заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
  Так, нині в області, у всіх районах, містах, ОТГ та навіть сільрадах пройшли ради регіонального розвитку. На них підсумували те, що реалізували на своїх територіях. А головне – це напрацювали конкретні пропозиції на наступні три роки. Вони й стали основою проектів планів розвитку відповідних територій на 2019 – 2021 роки.
   «Усі конструктивні пропозиції були включені до проекту Плану перспективного розвитку Рівненської області на 2019 – 2021 роки. Зараз триває процедура активного громадського обговорення. До цього процесу закликаємо громадські організації, представників ЗМІ та усіх бажаючих», - зазначив Ігор Тимошенко.
    Крім того, заступник голови облдержадміністрації представив дорожню карту розвитку Рівненської області. Вона містить понад 1000 об’єктів, запланованих до реалізації, а також буклет з ілюстраціями основних інфраструктурних проектів, реалізованих та запропонованих до реалізації на території області.
    У зазначених проектах враховано конкурентні переваги області та стратегічне бачення її розвитку, результати реформ із децентралізації влади, об'єднання територіальних громад, реформ у сферах освіти і охорони здоров'я та розвитку  інфраструктури.