Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 2019

Дата

Березень 29th

Інформація про підсумки розвитку житлово-комунального господарства у 2018 році

  ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Основним завданням у сфері житлово-комунального господарства було забезпечення реалізації комплексу заходів із його реформування та розвитку, сталого функціонування об’єктів в питаннях надання послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення, утримання житлового фонду і прибудинкових територій, підготовка їх до роботи в осінньо-зимовий період. Райдержадміністрація провела комплекс організаційних заходів по організації виконання робіт у цій сфері.

У вересні був проведений обласний огляд готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, який позитивно оцінив проведену роботу (4,8 по п’ятибальній системі, уже другий рік поспіль).

За минулий рік підприємства енергетики та житлово – комунальної сфери надали послуг на загальну суму 377,3 млн. грн., в тому числі: з газопостачання  – на 159,3 млн.грн., електропостачання – на 192,1 млн..грн., теплопостачання – на 7,7 млн. грн., з водопостачання і водовідведення – на 8,9 млн. грн., з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – на суму 9,3 млн. грн.

Для забезпечення роботи житлово – комунальної галузі за рахунок всіх джерел фінансування було використано 21,0 млн. грн., що дало можливість стабільно працювати і виконати ряд проектів по розвитку цієї галузі.

Проводилася інтенсивна робота щодо оснащення усіх бюджетних установ і організацій (місцевого підпорядкування) приладами обліку та регулювання споживання енергоносіїв.

У 2018 році забезпечено 100 відс. оснащення лічильниками теплової енергії бюджетних установ і організацій району. Зокрема, у третьому кварталі встановлено 3 лічильники теплової енергії. Загалом в районі облік ведеться по 22 лічильниках.Енергоефективність - 2018 рік

 З метою економії паливно-енергетичних ресурсів в районі протягом 2018 року було проведено поточний ремонт покрівлі Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №3, поточний ремонт електропостачання та заміна вікон в КЗ «Сарненський БДМ», поточний ремонт системи опалення та електроосвітлення Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ст., поточний ремонт вентиляції Довжанської ЗОШ І-ІІ ст., заміна котлів в Тутовицькій І-ІІІ ст. та Довжанській ЗОШ І-ІІ ст., встановлення котла в Полянській ЗОШ І-ІІ ст., загальною вартістю 1048,5 тис.грн. з районного бюджету.

За кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасаду міського клубу «Колос», капітальні ремонти покрівель ДНЗ №8 «Веселка» та ДНЗ №9 «Росинка» м.Сарни загальною вартістю 5386,6 тис.грн.

З метою економії електроенергії та видатків на її оплату протягом січня-грудня 2018 року у 13 бюджетних установах району було встановлено 1858 сучасних енергозберігаючих лампочок, що в свою чергу дозволить зекономити 4,111 тис.кВт/рік (3,083 тис.грн.).

Всі проведені заходи дозволять зменшити питомі витрати енергетичних носіїв, зменшити бюджетні видатки на їх оплату та покращити умови перебування у закладах.

 


Доручення голови районної державної адміністрації

  З метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи»:

 

1.                Провести в районі з 27 березня по 27 квітня 2019 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.

 

2. Виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад в межах повноважень на підпорядкованих територіях:

- здійснити невідкладні заходи з прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок транспорту, забезпечення очищення від сміття берегів водойм;

- провести упорядкування сміттєзвалищ твердих побутових відходів із забезпеченням оновлення даних в паспортах місць видалення відходів у відповідності до діючого законодавства;

- вжити заходів з ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм;

- активізувати роботу із розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів згідно чинного законодавства;Звернення громадян до Сарненської РДА, що надійшли на гарячу “урядову” лінію за 2018 рік

 

Рада/ питання
Транспорт та зв’язок
Соціальний захист
Праця та зарплата
ЖКГ
Аграрна політика

Забезпечення законності правопорядкуАналіз звернень громадян, які надійшли на розгляд Сарненської райдержадміністрації за 2018 рік за джерелами надходження

  

Назва ради
Письмові
Телефонні лінії
Усні звернення
Разом
На 1 тис . населення
Загальна кількість
 
Через органи влади вищого рівня
Урядова гаряча лінія
Гаряча лінія голови ОДА
 
 
 
Сарненська міська
685


Довідка про стан виконання вимог Закону України “Про звернення громадян”, інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2018 році.

  Впродовж 2018 року в райдержадміністрацію надійшло 1765 письмових, усних і телефонних звернень, що стосуються різних питань життєдіяльності населення.

Серед них: 1291 (73,1 відсотки) - становлять письмові звернення, 71 (4,02 відсотки)- усні, 356 (20,6 відсотки) – звернення, що надійшли на Урядову гарячу лінію, 47 (2,66 відсотки)- звернення, що надійшли Гарячу телефонну лінію Рівненської обласної державної адміністрації. В порівняні 2017 року спостерігається збільшення на 186 звернень (111,78 відсотки) громадян за всіма джерелами надходжень.

До райдержадміністрації впродовж 2018 року надійшло 1291 письмових звернень громадян ( за 2017 рік - 1190). Зокрема через органи влади вищого рівня надійшло 30 звернень громадян (за 2017 рік – 44 ) з них:

-         з обласної державної адміністрації – 19, ( за 2017 рік – 28);

-         з Адміністрації Президента України – 6 ( за 2017 рік – 10);

-         з Секретаріату Кабінету Міністрів України – 2 ( за 2017 рік – 4);

-         з обласної ради – 1;

-         з Департаменту містобудування та архітектури – 1;

-         з Департаменту екології – 1.

За 2018 рік колективних звернень надійшло 16, повторних та дуплетних звернень громадян надійшло 109 (за 2017 рік повторних та дуплетних – 106, колективних – 11).

          На Урядову гарячу лінію за 2018 рік звернулося 356 жителів району         (з них 25 - жителі інших населених пунктів).КонстянтинівкаСвітове співтовариство закликає долучитись до акції «Година Землі»

     Щороку в останню суботу березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, щоб показати необхідність об’єднаних дій усього людства задля збереження природи нашої Планети.
     «Година Землі» була започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Сіднеї (Австралія), з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.
     У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 188 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст і містечок.
     Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
     То ж закликаємо кожного 30 березня 2019 року о 20:30 взяти участь у кампанії «Година Землі-2019» та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, як середовища існування людини, так і підвищенню міжнародного іміджу України у світі.