Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 4, 20194 листопада – День залізничника

    Шановні працівники залізничного транспорту району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника! Це свято стосується чи не кожного Сарненчанина, адже доля багатьох жителів району тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях. Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь створювалася і нині примножується трудова слава колективу залізничної станції «Сарни».
     Важко переоцінити величезну роль залізниці у соціально-економічному розвитку нашого району. Сьогодні  ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.  Саме завдяки вашій злагодженій роботі десятки тисяч пасажирів щодня з комфортом дістаються потрібного пункту призначення – їдуть на роботу, додому, відвідують рідних і близьких, подорожують і відкривають для себе навколишній світ. 
     Шановні залізничники, з нагоди свята бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!
 
Іван Назарець,
в.о.голови райдержадміністрації