Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 1, 2019

Привітали залізничників Сарненщини із професійним святом

     Напередодні Дня залізничника у міському будинку культури відбулися урочистості, в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик.№ 322 від 31 жовтня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
31 жовтня 2019 року                                                                                       № 322
 
 
 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, добросовісну плідну працю та з нагоди Дня залізничника:№ 321 від 30 жовтня 2019 року "Про затвердження міжбюджетних трансфертів на 2019 рік "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 30 жовтня 2019 року                                                                             № 321
 
 
Про затвердження

міжбюджетних трансфертів на 2019 рік№ 320 від 29 жовтня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

29 жовтня 2019 року                                                                                          № 320

 
 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

         
Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, професійні здобутки, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:В районі відзначили працівників соціальної сфери

     Сьогодні в малому залі засідань райдержадміністрації відбувся захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Участь у заході взяли  виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, голова  районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик.
    «Ваша робота  вселяє віру й надію багатьом людям. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Ви несете тепло і допомагаєте долати труднощі тим, хто у складні хвилини свого життя приходить за розрадою. Вашу роботу, можливо, не кожному видно. Але ті, кому вона необхідна її відчувають», - сказав в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець.


Вебінар «Facebook як інструмент ефективної комунікації для ОГС»

     Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) запрошує менеджерів українських НПО взяти участь у вебінарі «Facebook як інструмент ефективної комунікації для ОГС», що відбудеться у четвер, 21 листопада 2019 року.

     Під час вебінару ви дізнаєтеся:             

як визначити цільову аудиторію у Facebook та сконструювати персону, до якої звертатися

як окреслити комунікаційні цілі та про які налаштування слід пам’ятати

як написати хороший пост і які додатки вам можуть у цьому допомогтиМіжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

     Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС(«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад (ОТГ)або громад, що перебувають у процесі становлення.

     Дедлайн - 15 листопада 2019 року.

     До участі запрошуються команди бібліотек та громадських організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей,  що входять до об’єднаних територіальних громад (ОТГ)або перебувають у процесі становлення ОТ Гта прагнуть долучитись до підтримки впровадження децентралізації.

     Коротко про проект

     Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) впроваджує Асоціація міст України у співпраці з IREX/Україна. ПУЛЬС працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні,  збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.Інформація про майно об’єктів державної форми власності станом на 01.10.2019 яке тимчасово не використовується та пропонується для надання в оренду`

 

№ п/п
Назва
Юридична адреса

Контак-тний телефон

Назва об’єкта

Пропозиції щодо використання

Характеристика
Площа, кв.м
1.

Сарненське управління водного господарства

34500 Рівненська область, м.Сарни, вул.Вишнева, 61

(03655)    2-22-40

Лабораторний корпус

Для розміщення соціально-побутових об`єктів.

Перший поверх двохповерхової будівлі, наявність опалення, електропостачання, водовідведення. Потребує капітального ремонту.Інформація про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району станом на 01.10.2019, що не використовуються і можуть бути передані в оренду або відчужені

 

№ з/п

Орендодавець (балансоутримувач)

Найменування нерухомого майна, площа, м2

Адреса
Контактні телефони
1.

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради

Майновий комплекс «Дубки»

(6299,6 м²)

урочище Розвилка,

вул. Лісова, 5,
с.Чудель
(03655)
3-35-41
2-22-26
3-23-97
2.

Комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради3 листопада – День працівника соціальної сфери

       Шановні працівники соціальної сфери району! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
    Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності – соціальний захист населення. Ваша щоденна праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто прагне допомогти і підтримати кожного. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. 
   Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, добробуту та благополуччя.
 

Іван Назарець,
в.о. голови райдержадміністрації