Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 2019

Листопад 19th

Родичі загиблих учасників АТО зможуть проходити комплексну реабілітацію

    Донині в обласному центрі комплексної реабілітації в Олександрії Рівненського району відновлювальну терапію могли проходити лише особи з інвалідністю. Втім, нині Рівненська облдержадміністрація підготувала зміни до положення про центр для того, щоб розширити перелік осіб, що зможуть тут проходити реабілітацію.


Президент підписав закон про встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» № 224-ІХ, який парламент ухвалив 29 жовтня 2019 року.


Володимир Зеленський підписав закон щодо відокремлення діяльності з транспортування природного газу

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу» № 264-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 жовтня 2019 року.


Листопад 18th

В Сарненській ЗОШ № 4 відкрилася ресурсна кімната

     15 листопада в Сарненській ЗОШ № 4 відбулося відкриття ресурсної кімнати для дітей з інклюзивною формою навчання. В цьому закладі за цією формою навчається 24 дитини.
     Ресурсна кімната – це окремий спеціальний клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога, з навчальною, соціально-побутовою, ігровою зонами. Ресурсна кімната забезпечена сучасним комп'ютерним обладнанням. У ній є кухня для навчання дитини повсякденних навичок, соціально-побутового орієнтування, є корекційні та наочні засоби для розвивальних занять. Модульні меблі дозволяють по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах.Ррзпорядження про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради та оголошення про початок формування конкурсної комісії

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  

 13 листопада  2019  року                                                                                № 342

 
 

Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради та оголошення про початок формування конкурсної комісіїЛистопад 15th

40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках 130 верифікованих ЕСКО-контрактів

    На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.
   «Як тільки у 2015 р. ми запровадили всю необхідну законодавчу базу, Держенергоефективності почало активно популяризувати ринок ЕСКО-послуг. Сьогодні цей напрям термомодернізації шкіл, лікарень та інших об’єктів соціальної сфери запрацював і почав стрімко набирати оберти», - повідомив С. Савчук.


2019.11 - Переможці районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

   

З 28 жовтня по 11 листопада 2019 року проводився районний етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції».
На конкурс представлено 78 робіт із 21 закладу загальної середньої освіти
Список

переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

 


з/п

Прізвище, ім¢я учня

Місце
Навчальний заклад

Прізвище, ім¢я та по батьковівчителя

Вікова категорія 6-10 років2019.11 - Засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми»

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Тому з метою підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми психологічна служба Сарненського району постійно проводить роботущодо роз’яснення та вивченнячинного законодавства, міжнародних актів, спрямованих на запобігання експлуатації і торгівлілюдьми в Україні.
08 листопада 2019 року на базі Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми».
У теоретичному блоці були розглянуті питання законодавствау сфері протидії торгівлі людьми, стратегії та напрямки протидії,причини, форми та ознаки цього явища.
У практичному блоці практичний психолог Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Леончик І.О. та соціальний педагог Сорока Т.Г. провели заняття з елементами тренінгу «Толерантність урятує світ» та воркшоп-казку «У пошуках толерантності». Гостям також була продемонстрована гра, створена українським центром благополуччя дітей щодо проблем пов’язаних з торгівлею людьми, під назвою «Рожеві окуляри».
Учасникам засідання було надано рекомендації для подальшої роботи. Відділ освіти, молоді та спорту дякує адміністрації закладу за гостинність та співпрацю.№ 341 від 11 листопада 2019 року "Про проведення річної інвентаризації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
11 листопада 2019 року                                                                         № 341
 

Про проведення

річної інвентаризації

 
 

З метою забезпечення повноти та достовірності даних бухгалтерського обліку, а також перевірки фактичної наявності активів та стану розрахунків,відповідно до статті 10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16 липня 1999 року № 996-ХІV, п.12 Порядку надання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року №419, та керуючись п.7 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року №879, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за  №1365/26142 (зі змінами):

 

1. Провести повну інвентаризацію  основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків із перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 01 листопада 2019 року.17 листопада – День студента

    Шановні студенти Сарненщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Без жодного перебільшення студентство – це завжди цвіт нації, її надія, опора і майбутнє. Ви є найбільш прогресивною рушійною силою суспільства та авангардом української молоді, яка завжди була волелюбною, незалежною і вільною у своїх думках та не раз відстоювала право жити у демократичній країні.
    Сьогодні Сарненщина потребує молодих, креативних, талановитих і патріотично налаштованих фахівців. Вже найближчим часом  ви поповните лави  фахівців на підприємствах, в установах та організаціях району. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
   Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.
 
Іван Назарець,
в.о. голови  райдержадміністрації