Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 28, 2019

Відбулися чергові громадські слухання

     Основні напрацювання та перспективний план розвитку на наступні три роки обговорили 25 січня в Любиковицькій сільській раді. Слухання проходили за участю першого заступника голови Сарненської райдержадміністрації Івана Назарця. Він наголосив, що нинішні обговорення в місцевих радах району проходять на виконання доручення Президента України, який на засіданні Ради регіонального розвитку озвучив завдання щодо створення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки, реалізація якого надасть принципово нові можливості громадам. «Одним із завдань поступального економічного розвитку України визначено наближення влади до громадян, впровадження реформи децентралізації та передача ресурсів і повноважень до громад», - зазначив у своєму виступі Іван Назарець. Він аргументував, що у громад, які перейшли на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-4 рази. ОТГ отримали від держави додаткові інструменти підтримки, такі як: субвенції на розвиток інфраструктури, кошти Державного фонду регіонального розвитку. У результаті децентралізації ОТГ району отримали можливість реалізовувати власні проекти.
       За результатами обговорень до перспективного плану розвитку Любиковицької сільської ради на наступні три роки увійшли завдання, які передбачають ремонт доріг, виготовлення генерального плану забудови с. Білятичі, придбання приміщення для потреб сільського клубу с. Мар’янівка, ремонт та облаштування приміщень комунальної власності, асфальтування дороги в напрямку райцентру.
     Окрім того, громада висловила очікування щодо приєднання населених пунктів сільської ради у Сарненську об’єднану територіальну громаду.Конституювання децентралізації: поховати, аби народити

     На Форумі місцевого самоврядування 5 грудня 2018 року прем'єр-міністр України наголосив на необхідності внести зміни до Конституції для закріплення досягнень у царині децентралізації влади.


2019.01-До відома осіб з інвалідністю та ветеранів війни, що перебувають на черзі на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування.

  

           Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад» пункт 5 доповнено абзацом такого змісту:

       «Після закінчення строку дії  медичної довідки (ф 070/о), але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку».      

Зазначені довідки необхідно поновити терміново.

        За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 46, кабінет № 7. 2019.01 - направлення на проходження комплексної реабілітації інвалідів в «Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів»

  Особи з інвалідністю мають можливості пройти курс лікування. В центрі працює фізіотерапевтичний кабінет, де проводять процедури апаратами: ампліпульс, інгаляції, магнітотерапія, електрофорез, УВЧ, процедури світлолікування, лазеротерапія, вібромасажні ванни.

                           Орієнтовний план набору на 2019 рік