Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 25, 2019

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

     Керував засіданням заступник голови спостережної комісії - керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах. На розгляд членів комісії було внесено два питання: щодо умовно-дострокового звільнення засуджених; щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі засуджених. 


У Великовербченській сільській раді відбулися громадські слухання

    25 січня заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця взяла участь у громадських слуханнях з мешканцями Великовербченської сільської ради по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів.
   Заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця ознайомила жителів сільської ради  з позитивними наслідками впровадження на території Сарненського району реформ, які розпочалися в нашій державі 3 роки тому з ініціативи Президента України Петра Порошенка.
    Наталія Миколаївна наголосила, що з впровадженням реформи децентралізації  у тих, хто перейшов на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-6 разів. Об’єднанні територіальні громади отримали від держави додаткові інструменти підтримки, такі як: субвенції на розвиток інфраструктури; кошти Державного фонду регіонального розвитку.


До уваги ОСББ і тих, хто думає про їх створення!

     Розпочалася реєстрація заявок на участь у проекті «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (далі – Проект), який реалізується  в Україні  з 1 жовтня 2018 року та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Даний Проект фінансується  Європейський Союзом та спрямований на підтримку реформ у сфері житлово-комунального господарства, діятиме на місцевому рівні по всій країні, надаючи підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ. Проект також проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з  покращення стану будинків.