Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 23, 2019

Уряд оновлює план дій по реформі децентралізації та ініціює новий етап змін, – Володимир Гройсман

     Кабінет Міністрів України в рамках посилення можливостей місцевого самоврядування ініціює перехід до нового етапу реформи децентралізації, який передбачає закріплення вже набутих успіхів і формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також активний розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань не від виборів до виборів, а повсякчас. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи новий план дій з реформи децентралізації на період до 2020 року.


У Коростській сільській раді відбулися громадські слухання

    23 січня заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця взяла участь у громадських слуханнях по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів з мешканцями Коростської сільської ради.


2019 рік

  Реєстр  містобудівних умов та обмежень
Дата та номер
Наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень
Замовник об’єкту будівництва
Назва об’єкту будівництва
Адреса об’єкту будівництва
Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень
Підства для для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень
Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень
№1 від 17.01.2019
Галушко Володимир Іванович
Будівництво кафе-магазину
с.Стрільськ, вул. Чапленка, 23
 


Житель Сарненщини отримав від Президента державну нагороду

     Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено учасника національно-визвольної боротьби КРОТА Йосипа Тимофійовича - жителя з села Труди Степанської селищної ради.
     Відповідний Указ оприлюднено на сайті Глави держави.
     Крот Йосип Тимофійович народився 19 серпня 1925 року в с. Труди Сарненського району Рівненської області. Член ОУН з 1941 року. З 1943 року  - зв’язковий військової округи «Заграва» УПА Північ. Воював в Володимирецькому районі в боївці служби безпеки «Богдана» - Шух Кіндрат ВО «Заграва» УПА Північ. 29 червня 1945 року в бою біля с. Полиці Володимерецького району був поранений. Довгий час переховувався в криївці на лузі біля с. Маюнич Володимирецького району. В 1947 році був заарештований і засуджений до 10 років таборів. До 1954 року перебував у концентраційних таборах Воркути, де приймав участь у табірних повстаннях.