Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 22, 2019

«Разом з власної волі з 1919 року»

Саме під таким гаслом учнівська молодь Сарненщини провела сьогодні в своїх навчальних закладах флешмоби з нагоди відзначення 100-ї річниці Дня Соборності України.
     Велику мапу України, національний стяг та живі «ланцюги єднання» формували учасники акцій, символізуючи Соборність Української держави та єдність української нації. Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

       Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній  історії України.
     Тут відбулося  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.
       Підтвердженням прагнень до соборної і суверенної держави був велелюдний Софійський майдан. Багатотисячна громада вітала проголошення Акту Злуки. Військовий парад, синьо-жовті знамена, урочиста атмосфера, дуже особливий піднесений настрій та освячення дійства службою Божою у Святій Софії…. Навіть недовгої збереженої хроніки досить, аби відчути – то було справжнє національне свято.  Так вершилася історія.
     Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями.На Сарненщині відзначили 100-ту річницю Дня Соборності України

З нагоди пам’ятної дати керівництво Сарненської районної державної адміністрації взяло участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків борцям за волю та незалежність України.№ 16 від 17 січня 2019 року "Про затвердження детального плану території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 17 січня  2019 року                                                                                   № 16
 
 
 

Про затвердження детального плану      території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)№ 15 від 17 січня 2019 року "Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею "

  Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
  17 січня  2019 року                                                                                   № 15
 
 
 

Про затвердження детального плану      території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення№ 14 від 17 січня 2019 року "Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
17 січня  2019 року                                                                             № 14
 

Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації

 

Відповідно до пункту 4-1 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 21 листопада 2012  року  №1308, Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 (із змінами), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства№ 13 від 17 січня 2019 року "Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допом"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

17 січня 2019 року                                                                                          № 13        

Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки№ 12 від 16 січня 2019 року "Про районну програму «Ветеран» на 2019-2021 роки"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

      
16 січня 2019 року                                                                                          № 12
 

 Про районну програму «Ветеран»

 на 2019-2021 роки№ 11 від 15 січня 2019 року "Про районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2019-2021 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

15 січня 2019 року                                                                                              № 11

 
Про районну Програму соціального
захисту громадян «Турбота» на 2019-2021 роки
 
 

Відповідно до Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою посилення соціального захисту вразливих верств населення району:

 

1. Схвалити районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2019-2021 роки (далі - Програма), що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму Сарненській районній раді для затвердження в установленому порядку.№ 4 від 09 січня 2019 року "Про Програму створення страхового фонду документації Сарненського району на 2019-2021 роки "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

09 січня  2019 року

                                                      №  4    

 

Про Програму створення страхового фонду документації Сарненського району на               2019-2021 роки

 
 

Відповідно до Закону України «Про страховий фонд документації України», Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2002 року № 320, на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від            07 грудня 2018 року  № 901 «Про програму створення страхового фонду документації Рівненської області на 2019-2021 роки»: