Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 21, 2019

Шановні сарненчани!

     22 січня Україна відзначає одне з найвеличніших державних свят - День Соборності України. Рівно 100 років тому сталася історична та довгоочікувана для всього українського народу подія – на Софіївській площі у м. Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Соборне возз’єднання увінчало багатовікові прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі. Соборність не лише спільна територія. Це й духовна єдність, спільні цінності, спільні ідеали, устремління. Це велика міцна родина всіх громадян України.


Свято Коляди об’єднало жителів району

      На завершення новорічно-різдвяних свят 20 січня в рамках проведення обмінних концертів сільських (селищних) культурно-дозвіллєвих комплексів та з метою популяризації християнських традицій,  в районі відбулося традиційне свято Коляди «Різдвяний передзвін». Дійство проходило у чотирьох клубних закладах району, глядацькі зали яких були переповнені жителями сіл, сцени святково прибрані дідухами, образами, вишитими рушниками, новорічними вогнями та ялинками.


Вибори Президента України 2019

 

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ !
 

31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року. З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців просимо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та уточнити свої персональні дані, внесені в Реєстр.

В першу чергу це стосується громадян України, які: