Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 17, 2019

У Чудельській сільській раді відбулися громадські слухання

     16 січня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець взяв участь у громадських слуханнях з мешканцями Чудельської сільської ради по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів. 
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець ознайомив жителів сільської ради  з позитивними наслідками впровадження на території Сарненського району реформ, які розпочалися в нашій державі 3 роки тому з ініціативи Президента України Петра Порошенка.
     Зокрема, Іван Петрович наголосив, що з впровадженням реформи децентралізації  у тих, хто перейшов на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-6 разів. Об’єднанні територіальні громади отримали від держави додаткові інструменти підтримки, такі як: субвенції на розвиток інфраструктури; кошти Державного фонду регіонального розвитку.
     За останні 3 роки завдяки підтримці держави, коштів районного та обласного бюджетів в районі вдалося реалізувати низку проектів, а саме: було завершене будівництво однієї з найбільших шкіл в Україні на 1100 учнівських місць в селі Тинне; завершено реконструкцію дошкільного навчального закладу в селі Ремчиці; проведено будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію 17 котелень, з яких 10 переведені на альтернативні види палива, а решта переоснащені на більш енергоефективні, замінено 36 котлів, виконано реконструкцію (капітальний ремонт) систем опалення (теплових мереж) у 5 закладах; завершення реконструкції Сарненської музичної школи. У рамках реформи сільської медицини в районі будується 5  нових сучасних сільських амбулаторії з житлом для лікарів у селах Костянтинівка, Ремчиці, Корост, Люхча та Карпилівка. У 2019 році має завершитись будівництво спортивного комплексу в м. Сарни.  На сьогоднішній день перед нами стоїть завдання скласти план дій та стратегію розвитку на три роки, яка б врахувала реальні потреби людей.
    У ході спілкування жителі села  поділилися основними проблемами, що існують у громаді, висловили  свої зауваження та пропозиції. 


Рятувальники району підвели підсумки роботи у 2018 році

    17 січня  відбулась нарада з  підведення підсумків службової діяльності 5-го державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС в Рівненській області.  Участь у нараді взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник начальника Головного управління ДСНС в Рівненській області з реагування на надзвичайні ситуації  Ігор Михальчук, заступник голови районної ради Микола Костецький, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, особовий склад частини.
    За досягнення позитивного результату в роботі та за підсумками роботи у 2018 році кращих працівників пожежно-рятувальної частини було нагороджено грамотами, подяками та черговими спеціальними званнями. За підсумками засідання були визначені основні пріоритети у діяльності підрозділу на 2019 рік.
    Голова райдержадміністрації подякував працівникам пожежно-рятувальної частини за високий професіоналізм і щоденну самовіддану роботу та підкреслив, що  за всіма досягненнями стоїть кропітка робота всього особового складу.
    Зокрема, Ярослав Володимирович побажав рятувальникам міцного здоров’я, щастя, добра і якомога менше тривожних викликів.