Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2019

Грудень 10th

Звання «Мати-героїня» отримали 129 жінок з Рівненщини

    Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, яким присвоїв звання «Мати-героїня» 847 українським жінкам. Найбільше почесного звання удостоїлися жінки з Рівненщини – 129. А загалом в області вже більше 20 тисяч «Матерів-героїнь». З таким показником Рівненщина – серед лідерів за кількістю багатодітних жінок. Нагадаємо, почесне звання присвоєно багатодітним матерям, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови виховання, фізичного, інтелектуального та духовного розвитку дітей.
 


Квартири від держави: 81 дитина-сирота з Рівненщини отримає власне житло

     Ще 8 млн грн додали на житло для дітей-сиріт з області. Загалом – це вже понад 30 млн грн з державного бюджету.
    Такі кошти дадуть змогу забезпечити власним помешканням 81 дитину. Окрім дітей-сиріт, право на грошову компенсацію мають також діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа.
    «Гроші на житло для цієї категорії держава направляє вже третій рік поспіль. Це цільові кошти. У 2017 році було 5 мільйонів, у минулому – 13, то вже цього року сума удвічі більша. Відповідно, і більше дітей-сиріт матимуть власне житло. Частину коштів вже направили в райони та міста області. На сьогодні 59 осіб відкрили власні спеціальні рахунки. Вже придбано три квартири – дві у Рівному та одну в Рокитному», - розповів директор департаменту соціального захисту Рівненської ОДА Олексій Шамак.
    Найбільші суми передбачені для Рівненського та Сарненського районів, де пільгове житло отримають 13 та 10 дітей-сиріт відповідно. Кошти розподілили між особами, які перебувають на квартирному обліку – пропорційно до кількості таких людей в районі (місті). Гроші можна використати упродовж року.
   Субвенція може бути спрямована на нове будівництво приміщень, капітальний ремонт/реконструкцію житла, придбання житла, виплату грошової компенсації та виготовлення проєктної документації. На наступний рік така субвенція для Рівненщини передбачена в розмірі 33 млн грн.
 


Як отримати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

    З січня 2020 року розпочнеться новий етап подання декларації державними службовцями згідно із Законом "Про запобігання корупції". Крім звичних відомостей, у декларації з'явилась нова вимога - вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів.Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року

     Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися сьогодні в Парижі.
     Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.


№ 385 від 06 грудня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.10.2017 №470 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки»"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
  

06 грудня  2019 року                                                                                         № 385

 
Про внесення змін до розпорядження
голови районної державної адміністрації
від 30.10.2017 №470 «Про комісію по
встановленню розміру орендної плати за
земельні ділянки»
 
 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації та територіальних органах міністерств та інших органах виконавчої влади з метою забезпечення ефективної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 жовтня 2017 року № 470 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», а саме:  додаток 2 до розпорядження голови районної державної адміністрації викласти в новій редакції згідно з додатком.Грудень 9th

№ 384 від 06 грудня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

 № 380 від 04 грудня 2019 року "Про схвалення проєкту рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2019 рік”"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

  
 
 04 грудня 2019 року                                                                                        № 380
 

Про схвалення проєкту рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету

Сарненського району на 2019 рік”

 
 

Відповідно до статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проєкт рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2019 рік”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати його на розгляд та затвердження  районній раді.«Сарненські новини» відзначили своє 80-річчя

    08 грудня в м. Сарни відбулося урочисте відзначення 80- річчя районної газети «Сарненські новини».  Програма заходу включала в себе розваги з аніматорами, презентацію сайту СарниNews.citi, розіграші подарунків та багато інших цікавих конкурсів та розваг.
   Участь у заході взяла заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця, яка привітала «районку» зі знаковою подією та нагородила колектив газети почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради.


Грудень 6th

№ 383 від 05 грудня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 вересня 2019 року №270"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

05 грудня 2019 року                                                                                           № 383

 
 

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 04 вересня 2019 року №270       

 
 
 

Розглянувши клопотання Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області від 26.11.2019 №2871/02-1 щодо внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 вересня 2019 року № 270 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій», статтями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:№ 382 від 05 грудня 2019 року "Про попередню оплату"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
05 грудня 2019 року                                                                             № 382
 

Про попередню оплату

 
 

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», зі змінами:

 

 1. Установам, організаціям, які отримують кошти з державного та  місцевого бюджету, для яких головним розпорядником коштів, згідно мережі являється Сарненська районна державна адміністрація дозволити у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можливість передбачати попередню оплату згідно з вищевказаною постановою Кабінету Міністрів України.

 

        2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25 червня 2014 року № 193 «Про попередню оплату».