Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 7, 2018

Президент: Європейський вектор України має бути зафіксований в документі найвищої сили - Конституції

     Президент Петро Порошенко наголосив на важливості проведення роботи для ухвалення змін до Конституції щодо закріплення курсу України на європейську і євроатлантичну інтеграцію.
    Глава держави наголосив, що більшість українців підтримують європейський вектор розвитку України. «Прохання – Парламент має бути повністю проінформований, ми на сьогоднішній день маємо розгорнути необхідну кампанію, бо це кроки, які забезпечують реалізацію волі українського народу», - наголосив Президент.
   «Це має бути чіткий правовий документ найвищої сили, Основний Закон нашої держави – Конституція. В Преамбулі і в зобов’язаннях кожної з гілок влади ми чітко фіксуємо необхідні завдання. Ми дуже добре засвоїли, на жаль, на прикладі «Будапешту», ціну всяким меморандумам. І обдурити українській народ ми більше не дозволимо», - підкреслив Глава держави.
  
 


Відбувся семінар секретарів місцевих рад району

     Сьогодні в райдержадміністрації відбувся семінар секретарів місцевих рад району під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, за участю керівників окремих структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.
               
     В ході семінару було розглянуто 9 питань, зокрема: про порядок проведення державної реєстрації прав власності на нерухоме майно; про порядок надання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби; про організацію проведення обліку дітей шкільного віку у 2018 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»;  про контроль сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та які перебувають на обліку та проживають на території місцевих рад району; про проведення Всеукраїнського заходу - рейду “Урок” на території Сарненського району у вересні 2018 року та інші.

     На завершення семінару підсумки підвела заступник голови районної державної адміністрації Наталія Параниця. 


Шановні працівники фізичної культури, тренери та спортсмени Сарненщини

     Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту! Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.  Переконаний, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму.
   З кожним роком в районі зростає популярність  масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють Сарненщину  на найпрестижніших спортивних змаганнях.
     Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із  Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаю вам міцного здоров’я, радості і бадьорості, успішних стартів та фінішів  високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації


Необхідно створити міжнародну комісію для ліквідації екологічної катастрофи в Криму

     Президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки та оборони зауважив, що надходить інформація про екологічну катастрофу, яка трапилась на окупованій території Криму в м. Армянськ, і українські екологи повідомляють тривожні дані. 
    Петро Порошенко наголосив, що Україна має зробити декілька кроків для ліквідації ситуації. «Необхідно створити міжнародну комісію і зупинити екологічну катастрофу, яка безпосередньо впливає на Україну і трапляється на окупованій території, знайти її причини», - наголосив Глава держави. Президент повідомив, що, за його інформацією, екологічна катастрофа в Криму стала наслідком відповідних тренувань російських військових, які призвели до руйнації екологічних захисних механізмів.
   «Друга позиція – Володимир Борисович (Гройсман – ред.), просив би, щоб ми підготували умови, щоб запросити дітей з Армянська в Херсонську область, щоб вони могли відпочити, оздоровитися, і просто врятувати українських дітей у зв’язку з екологічною атакою», - сказав Глава держави.
     Президент доручив обласним адміністраціям організувати відповідне запрошення, а прикордонникам – забезпечити спрощений порядок перетину кордону для дітей.
    «Мають відчувати піклування Української держави про кожного, хто опинився на окупованій території, незалежно чи це окупована територія українського Криму, чи окупована територія Українського Донбасу», - наголосив Глава держави.


Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян

      06 вересня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Яковчуком Ярославом Володимировичем у Костянтинівській  сільській раді.
    В ході виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації була проведена зустріч з Костянтинівським сільським головою, де обговорено ряд робочих питань та оглянуто заклади соціальної сфери.
   Також голова районної державної адміністрації Ярослав Яковчук з робочою поїздкою відвідав населені пункти Тутовицької сільської ради. Зокрема, оглянув стан організації навчально-виховного процесу в   Чемернянській загальноосвітній школі І-ІІ ст. та  організацію харчування дітей в навчальному закладі. Голова райдержадміністрації в межах чинного законодавства рекомендував Тутовицькому сільському голові звернути увагу на належне утримання паспортизованого сміттєзвалища села Довге.