Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 6, 2018

Ми - за здоровий спосіб життя!

     Сьогодні в м. Сарни  розпочалися заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, яке відзначають в Україні у другу суботу вересня. Розпочалося спортивне свято традиційним легкоатлетичним пробігом вулицями міста за участю студентів та викладачів Сарненського  педколеджу РДГУ, Сарненського аграрного ліцею, НВК «Школа – колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, загальноосвітньої школи №4, освітян, представників влади та органів місцевого самоврядування.   
    Після закінчення пробігу відбулася церемонії нагородження кращих спортсменів та тренерів, вчителів району почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради,   подяками міського голови, в якій  взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник міського голови Віктор Хомич, директор Сарненського педагогічного коледжу Петро Горкуненко.№ 350 від 03 вересня 2018 року "Про затвердження Положення про відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
03 вересня 2018 року                                                                             № 350                 

Про затвердження  Положення про

відділ з обслуговування Центру надання

адміністративних послуг Сарненської
районної державної адміністрації
 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 3, 17, 31 Закону України «Про державну службу», Закону України від 09 листопада 2017 року №2190-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», керуючись Примірним положенням про центр надання адміністративних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року №118, та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Затвердити Положення про відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації згідно з додатком.№ 368 від 04 вересня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 

    04  вересня 2018 року                                                                           № 368  

 

Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації

 
З нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту в районі, керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації                 від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:
         

1. Нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації за високі досягнення в спорті, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:Вересень№ 347 від 31серпня 2018 року "Про проведення огляду конкурсу діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення у Сарненському районі"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

31серпня  2018  року                                                                                №  347

 

Про проведення огляду‑конкурсу діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення у Сарненському районі№ 348 від 31 серпня 2018 року "Про розроблення детального плану території для реконструкції існуючої АЗС №17/024 за адресою: Сарненський район, с. Орлівка, вул. Варшавська,1 (за межами населеного пункту)"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

 31 серпня  2018 року                                                                                       № 348  

 
 

Про розроблення детального плану
території для реконструкції існуючої АЗС №17/024 за адресою: Сарненський район, с. Орлівка, вул. Варшавська,1 (за межами населеного пункту)№ 313 від 02 серпня 2018 року "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
02 серпня 2018 року                                                                                   № 313
 

Про затвердження Положення

про службу у справах дітей
Сарненської районної
державної адміністрації
 

                   Відповідно до статтей 5, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну службу”, постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 № 1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей", та від 23.05.2018 № 434 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України:

1. Затвердити Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації в новій редакції згідно з додатком.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації у встановленому порядку забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів.№ 320 від 03 серпня 2018 року "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

03 серпня 2018 року                                                                                           № 320№ 332 від 17 серпня 2018 року "Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
17 серпня 2018 року                                                                                 № 332
 
Про затвердження Положення
про відділ ведення Державного
реєстру виборців апарату
райдержадміністрації
 

         Керуючись Законами України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про Державний реєстр виборців”, на виконання постанови Центральної виборчої комісії від 26 лютого 2016 року                       № 58 “Питання діяльності органу (відділу) ведення Державного реєстру виборців та регіонального органу (відділу) адміністрування Державного реєстру виборців”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня         2018 року № 434 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”:№ 343 від 28 серпня 2018 року "Про затвердження Положення про сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації"

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

28 серпня 2018 року                                                                                № 343