Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 5, 2018

В приміщенні Костянтинівської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович

До відома мешканців Костянтинівської сільської ради, у четвер 6 вересня 2018 року об 10 годині в приміщенні Костянтинівської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.
Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.Відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради

     В Сарненській райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця.
    На засіданні було розглянуто 5 питань: про розгляд генерального плану та плану зонування території с. Одринки Коростської сільської ради Сарненського району Рівненської області; про розгляд детального плану території на земельну ділянку, яка планується до відведення в оренду строком на 7 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Немовицької сільської ради; про розгляд детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради; про розгляд детального плану території, обмеженої вулицями: Курчатова та Шарпака в м. Сарни Рівненської області для розміщення житлової садибної забудови та виділенням земель для особистого селянського господарства на території з планувальними обмеженнями; про розгляд детального плану території, обмеженого вулицями: Белгородська, Подільська, Некрасова, Пушкіна в м. Сарни Рівненської області для розміщення індивідуальних гаражів.