Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 4, 2018

Відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка “Гуманітарно-медична співпраця”

  З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-15 жовтня 2018 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану (програма поїздки додається).

Поїздка організовується відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016. 

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних, культурно-освітніх закладів, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 10 вересня 2018 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.Заходи в Сарненському районі до Дня фізичної культури і спорту

      1. Проведення легкоатлетичного пробігу.                  

     06 вересня 2018 року (14.00 год. – старт біля педколеджу) Педагогічний коледж РДГУ
     2. Нагородження кращих спортсменів, тренерів, ветеранів та любителів  спорту Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міської ради.  
      06 вересня 2018 року (14.30 год. – педколедж)
     3. Проведення 17 туру чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд першої ліги (ФК «Маяк» м.Сарни – ФК «Малинськ»)
     05 вересня (15.00 год. – юнаки, 17.00 год. – чоловіки - стадіон «Мрія»)
     4. Проведення 17 туру чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд першої ліги (ФК «Колос» с.Кричильськ – ФК «Одек» смт.Оржів)
     05 вересня (15.00 год. – юнаки, 17.00 год. – чоловіки - стадіон «Олімп»)
    5. Зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з видатними спортсменами, тренерами, фахівцями та ветеранами фізкультурно-спортивного руху.
    06 вересня 2018 рокуСарненщину відвідав голова облдержадміністрації Олексій Муляренко

  03 вересня в Сарненському районі з робочою поїздкою побував голова облдержадміністрації Олексій Муляренко.  Очільник області спільно з головою райдержадміністрації Ярославом Яковчуком, головою обласної ради Олександром Данильчуком, головою районної ради Русланом Серпеніновим ознайомився з будівництвом спортивного комплексу в м.Сарни, ремонтом шляхопроводу в м.Сарни та відвідав Цепцевицьку ЗОШ І-ІІІ ст.
 


В Сарнах відкрили інклюзивно-ресурсний центр

   03 вересня в м. Сарни відбулося відкриття Сарненської інклюзивно-ресурсного центру. Участь у відкритті закладу взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, голова обласної ради Олександр Данильчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, громадськість міста, представники ЗМІ.
     Зі словами вітань до присутніх звернулися голова облдержадміністрації Олексій Муляренко та голова обласної ради Олександр Данильчук.
    «Важливо, що усі першачки цього року пішли в нову українську школу, а це не лише нові меблі, а й нова філософія навчання. Крім того, надзвичайно актуально, що цього року держава почала впроваджувати один з найважливіших напрямків освіти – інклюзію. Тільки наприкінці минулого року ми з дружиною Президента Мариною Порошенко підписували меморандум про співпрацю і вже сьогодні разом з вами маємо можливість відкривати вже третій інклюзивно-ресурсний центр», - зазначив керівник області.


Відбулося відкриття музичної школи

     03 вересня в м. Сарни відбулося відкриття Сарненської дитячої музичної школи. В урочистому відкритті музичного закладу взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, народний депутат України Сергій Євтушок, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, голова обласної ради Олександр Данильчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, громадськість міста, представники ЗМІ.
    Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав учасників відкриття зі знаковою подією для району та міста: «Сьогодні здійснилася мрія колективу школи, всіх учнів та батьків – навчальний процес проходитиме у оновленому приміщенні зі всіма сучасними умовами. Впевнений, що своєю відданою працею колектив школи гідно виховуватиме молоді таланти, розвиваючи культурний та творчий потенціал нашого району» - сказав Ярослав Володимирович.
   Нині у школі навчається 500 учнів і працює 42 педагоги. Ремонт зробили за кошти місцевого та державного бюджету.