Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 3, 2018

В районі відбулося свято Першого дзвоника

      Сьогодні в усіх школах району пройшло свято Першого дзвоника. Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відбулася і в одному з найбільших міських навчальних закладів -  Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.   Вона зібрала велику кількість школярів, вчителів, батьків та гостей. Серед  запрошених були голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та голова районної ради Руслан Серпенінов.
      У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук наголосив: «В країні впроваджується нова законодавча база, яка повинна створити нові умови талановитій українській молоді для отримання конкурентної освіти європейського зразка. Країна провадить освітянські реформи, покликані суттєво підвищити якість навчання і виховання. Зокрема, це стосується початку роботи Нової української школи, яка покликана якісно змінити старі підгоди та методи у вихованні дітей. На потреби освіти в районному бюджеті в цьому році передбачено більше 340 млн.грн., що на 75 млн.грн. більше попереднього року. 1609 першокласників на Сарненщині розпочнуть навчання в Новій українській школі. Тільки для цього проекту нашому району виділена державна субвенція 3,5 млн.грн., що становить 2.4 тис грн. на одного першокласника. За ці кошти та кошти місцевих бюджетів закуплені меблі – трансформери, комп’ютерне та мультимедійне обладнання, дидактичні матеріали» - сказав Ярослав Яковчук.


Сарненщину відвідав голова обласної ради

     30 серпня в  Сарненському районі з візитом побував голова обласної ради Олександр Данильчук. Спільно з головою райдержадміністрації Ярославом Яковчуком вони відвідали Степанську загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, перевірили готовність закладу до нового навчального року та передали для школи  комплект  музичної апаратури.  
     Степанська школа набула статусу опорної, відтак отримала державну субвенцію у сумі 3,5 млн.грн.  За ці кошти у школі значно поліпшили умови навчання. Зокрема придбали нові мобільні  парти, інші меблі та встановили  12 інтерактивних дошок. За словами селищного голови Степаня Віктора Коротчука, колектив школи постійно вдосконалює освітній простір, зокрема, і за вимогами «Нової української школи».