Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 20, 2018

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Дорогі співвітчизники!
Шановні народні депутати!
Високоповажні представники дипломатичного корпусу!
Ваші блаженства, преподобні отці!
 

     Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

     У п’ятницю на Яворівському полігоні завершилися наймасштабніші міжнародні навчання «Репід Трайдент». Військовослужбовці 14 країн, 10 з яких країни-члени НАТО, відпрацьовували спільні дії у разі наступу «однієї із сусідніх країн». Ми ще раз продемонстрували усім нашим партнерам, що до НАТО йдемо не з порожніми руками, а як солідний партнер з вагомим внеском у загальну справу континентальної та трансатлантичної безпеки.Члени спостережної комісії райдержадміністрації відвідали Катеринівську виправну колонію №46

     20 вересня Державну установу Міністерства юстиції України «Катеринівська виправна колонія (№46)» відвідали члени спостережної комісії райдержадміністрації та міжнародні представники благодійного фонду «Глорія» з духовно-просвітницькою метою на чолі з його засновником Олександром Груслаком.
   Разом з виконуючим обов’язки начальника установи Колядком Володимиром члени спостережної комісії та представники фонду відвідали банно-пральний комплекс установи, дільниці обробітку каменю та деревини, детально ознайомилися із комунально-побутовим забезпеченням осіб, що відбувають покарання; ознайомилися з режимом сектору максимального рівня безпеки де перевірили умови відбування покарання засудженими та поспілкувалися із ними.
      Проаналізували асортимент товарів у крамниці колонії та умови харчування засуджених.  Були оглянуті робочі місця засуджених, з’ясовані питання щодо нарахування їм заробітної плати, дотримання правил техніки безпеки на виробництві установи.
     За підсумками візиту до установи були напрацьовані пропозиції у взаємній співпраці з питань організації та здійснення громадського контролю за дотримання прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб.