Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 17, 2018

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

     Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».
    Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.
    Міністерство закордонних справ України має заявити Російській Федерації про бажання України припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року, відповідно до статті 40 цього Договору та внести у встановленому порядку на розгляд Президентові України проект Закону України щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ.
    Також, відповідно до рішення РНБОУ, МЗС має поінформувати Організацію Об’єднаних Націй, Організацію з безпеки та співробітництва в Європі, інші міжнародні організації про бажання України припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією, підписаного 31 травня 1997 року, та підстави припинення.


ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації кращих практик з питань житлового господарства, водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної теплоенергетики, енергоефективності та енергозбереження

  ІНФОРМАЦІЯ

щодо реалізації кращих практик з питань житлового господарства, водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної теплоенергетики, енергоефективності та енергозбереження

 
1. Назва практики

Капітальний ремонт харчоблоку із заміною електричних плит, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. 40-річчя Перемоги, 1 в с.Ясногірка Сарненського району Рівненської області

 

2. Період впровадження практики (від місяць/рік – до місяць/рік)

серпень 2017р.     – грудень    /2017р.  

 
3. Короткий зміст (резюме практики)

Капітальний ремонт харчоблоку із заміною електричних плит, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. 40-річчя Перемоги, 1 в с.Ясногірка виконано з метою забезпечення економічно-ефективного енергозбереження школи за умов зменшення питомих витрат енергетичних носіїв, зменшення бюджетних видатків за спожиту електроенергію, покращення санітарно-гігієнічних умов праці обслуговуючого персоналу, забезпечення безпеки перебування дітей у навчальному закладі.

 

4. Опис практики (опис проблеми, для вирішення якої впроваджено практику; опис діяльності, новизна методів і засобів вирішення існуючої проблеми, рішення органів місцевого самоврядування (ОМС) щодо практики (якщо приймалося), залучення та використання ініціативи громади, цільова аудиторія, виконавці, партнери тощо)

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект є економія енергоресурсів. Проектом передбачено заміну фізично зношених, неефективних морально застарілих електричних плит на нові енергоефективні. У харчоблоці залишалося обладнання для приготування їжі, тому припинення роботи харчоблоку не відбувалося при заміні електричної плити.Кращі практики у сфері ЖКГГолова райдержадміністрації провів нараду з головами територіальних громад

     17 вересня в райдержадміністрації, відбулася нарада голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука з керівниками територіальних громад району за участю голови районної ради Руслана Серпенінова, директора ДП «Сарненське лісове господарство» Сергія Белелі.
     В ході наради було розглянуто питання оподаткування земельним податком лісових земель на території сільських та селищних рад, що виникло внаслідок змін, що відбулися  у податковому законодавстві з 15 серпня 2018 року.
 


На Сарненщині відзначили рятівників району

     Сьогодні до Сарненської пожежно-рятувальної частини з нагоди Дня рятівника завітали голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та Сарненський міський голова Світлана Усик.

     Вітаючи  працівників пожежно-рятувальної частини району з їх професійним святом голова райдержадміністрації зазначив: “У вашому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми. Ви - люди мужніх професій, сильні духом і завжди з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії, цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Справді, ви маєте захищати життя людей до самопожертви, і бути завжди готовими якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, тому, що ви – рятувальники! Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу, які ви неодноразово проявляли під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя!”

     Кращим працівникам районного сектору ДСНС  вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

    14 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, запрошених. На початку засідання учасники комісії взяли участь у роботі Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації в режимі відео - конференц - зв’язку.
    В ході  засіданні було розглянуто 2 питання: про забезпечення виконання заходів, визначених дорученнями Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України та проведення комплексу заходів по профілактиці, недопущенню занесення і поширення збудника африканської чуми свиней на території Сарненського району; про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14 листопада 2017 року №660 «Про заходи щодо запобігання виникнення захворювання на сказ у Рівненській області». Забезпечення проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин на території області.
     З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.


В Сарнах відбувся благодійний турнір з міні-футболу

     14 вересня на Сарненському стадіоні «Мрія» відбулось урочисте відкриття благодійного турніру з міні-футболу, мета якого – збір коштів для воїнів антитерористичної операції за участю, голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, учасників змагання.  

     У своєму вітальному слові Ярослав Яковчук зазначив, що фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного здорового способу життя. «Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту постійно збільшуються та розширюються, особливо серед молоді. Все частіше в нинішніх умовах спорт поєднує в собі благодійництво та меценатство. І саме сьогоднішній захід покликаний для цього – сприяти укріпленню боєздатності держави, підтриманню морального духу наших воїнів - учасників антитерористичної операції» - зазначив голова райдержадміністрації.

     Участь у змаганні взяли 5 команд: «Армієць» військової частини А-0153,  Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області, спільна команда Сарненської районної державної адміністрації та районної ради, Сарненської міської ради та депутатів виконавчого комітету, працівників стадіону «Мрія».У САРНЕНСЬКОМУ ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА “100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921”

     Завдання виставки - нагадати українцям про події Української революції столітньої давнини, пояснити, що це не “громадянська війна”, як стверджувала радянська пропаганда, не тільки “стихія і розруха”, але передусім відродження української державності, формування української нації, ренесанс української культури та духовності.

     У виставці МОЖНА дізнаєтись про українське державотворення, всі його етапи, формування Збройних сил, українську дипломатію, науку, освіту, культуру, церковний рух, становище національних меншин, революційне повсякдення й багато іншого.

     Надзвичайно важливо розповісти про це не лише українцям, але й світові, аби заперечити одну з ключових тез російської пропаганди, що Україна не є геополітичним непорозумінням, яке з'явилося на мапі світу після розвалу Радянського Союзу, а має давню історію державотворення, відновила державну незалежність 1991 року завдяки героїчній боротьбі багатьох поколінь українців.Шановні рятівники району

     Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Щодня, щогодини й щомиті ви готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду.
    Сьогодні працівники Сарненського районного відділу  управління ДСНС України в Рівненській області гідно виконують поставлені державою завдання. Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
     Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.  Зі святом!
 

                Ярослав Яковчук

голова райдержадміністрації