Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 14, 2018

З професійним святом привітали лісівників району

     16 вересня в Україні відзначається День працівників лісу. Напередодні свята привітали лісівників голова районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов  та директор ДП «Клесівський лісгосп» Михайло Ониськевич.
     За сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків, особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня працівника лісу спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників ДП  «Клесівський лісгосп».
    У своєму вітальному слові Ярослав Яковчук  подякував лісівникам  за невтомну наполегливу працю, зміцнення лісового фонду, захист земельних угідь і забезпечення потреб населення у різноманітній лісовій продукції та побажав їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту.


15 вересня – День фармацевтичного працівника

    Шановні працівники фармацевтичної галузі Сарненщини! Прийміть  щирі вітання з нагоди професійного свята -  Дня фармацевтичного працівника. Забезпечення громадян якісними й безпечними ліками — один із головних напрямів діяльності медичної галузі, адже саме від них здебільшого залежить результат лікування. Професія фармацевта вимагає надзвичайної відповідальності та глибоких наукових знань.
    На сьогоднішній день в нашому районі сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоякісних лікарських засобів.  Переконаний, що працівники  фармацевтичної галузі й надалі докладатимуть усіх зусиль для вирішення такого важливого завдання, як забезпечення населення краю якісними та безпечними лікарськими засобами.
   З нагоди професійного свята бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, творчих успіхів, нових професійних досягнень, благополуччя, щастя та любові.
 
Ярослав Яковчук
голова райдержадміністрації


Відбулося засідання штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року

     Відповідно до затвердженого графіка, обласний огляд готовності населених пунктів до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. в районі передбачено на 21 вересня цього року.

     Відтак, сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року. Члени штабу під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця ознайомилися із станом підготовки об’єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району.

     Під час обговорення визначені основні питання, що потребують вирішення до проведення в районі обласного огляду.16 вересня – День працівників лісу

      Шановні працівники та ветерани лісового господарства Сарненщини! Щиро вітаю вас  з нагоди  професійного свята – Дня працівників лісу! Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності району.
    Сьогодні перед лісівниками Сарненщини стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість нашого поліського краю, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи та технології використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісового господарства до європейського рівня. Впевнений, що ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання  нашої країни та благополуччя нашого району.
    Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля.  
 
Ярослав Яковчук
голова райдержадміністрації