Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 13, 2018

Учні Сарненщини отримали нове комп’ютерне обладнання

     Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти цьогоріч з районного бюджету були виділені кошти для закупівлі комп’ютерного обладнання на загальну суму 5,1 млн. грн.
   Учнівським та педагогічним колективам  СШР І ступеня №5 м.Сарни  та Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів комп’ютерне обладнання вручив голова Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Коркош.
     Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що, впроваджуючи сучасні технології в навчальний процес, школи отримують більше можливостей  для створення комфортних умов навчання дітей, а  учні, у свою чергу, можуть здобувати, аналізувати та застосовувати навчальну інформацію з різних джерел. Зокрема, Ярослав Володимирович підкреслив, що районна влада і надалі робитиме все можливе для покрашення матеріальної бази в школах району. 
    Сьогодні всі заклади загальної середньої освіти отримали сучасні комп’ютерні класи: 161  ноутбуків  для учнів,  36 ноутбуків для вчителів, 36 мережевих комутаторів, 36 короткофокусних мультимедійних проектори, 36 документкамер, інтерактивні дошки.