Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 12, 2018

Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я

    11 вересня  на базі Сарненської дитячої юнацької спортивної школи відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я та залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
    Відкрила урок начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, яка від імені голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука привітала всіх учасників заходу та закликала дітей активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття.
     Розпочався урок з показових виступів вихованців Сарненської ДЮСШ. Спортсмени демонстрували свої вміння у грі у футбол, волейбол, баскетбол, а ще силу та вправність показали боксери, борці вільного та греко - римського стилю.  Також, всі учасники дійства мали змогу ознайомитися з показовими виступами з таких видів спорту як футбол, баскетбол, бокс. Під час заходу, всім  хто зацікавився і має бажання стати таким же спортивним, тренери запропонували долучатися до занять у дитячо-юнацькій спортивній школі.


Відбулася районна спартакіада до Дня фізичної культури і спорту

     09 вересня 2018 року за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулася районна спартакіада серед сільських спортивних клубів та колективів фізичної культури з настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу та пляжного волейболу.
    З пляжного волейболу змагання проходили по коловій системі. Лаври переможців дісталися міському спортивному клубу «Олімп» у складі Михайла Завгороднього та Андрія Цицюри, срібні нагороди дісталися СК «Фаворит» м.Сарни (Олег Сагун та Сергій Івашин), Третю сходинку другий рік поспіль посів СК «Спартак» с.Люхча (Сергій Шкодич та Трохим Кузнець).
   З настільного тенісу на вершину п’єдесталу зійшла команда міського спортивного клубу «Олімп» (Оксана Назарець та Ігор Демянець), друге місце посіла команда «Динамо» с.Катеринівка (Діана Шуненкова та Богдан Литвак), на третій сходинці розмістився СК «Спартак» с.Люхча (Олеся Рокунь та Сергій Мартинюк).


Сарненські спортсмени в призерах!

     08 вересня 2018 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту на спортивній базі Сарненського ВПУ № 22 відбулися обласні сільські спортивні ігри Рівненщини серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село 2018 року» (міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату.
    Перед початком ігор головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Михайлицький та голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Соляр привітали всіх учасників змагань з днем фізичної культури і спорту та побажали міцного здоров’я, миру, добра, наснаги та щоб і надалі займалися фізичною культурою і спортом пропагувавши здоровий спосіб життя. За доброю українською традицією всім командам були вручені запашні короваї.


Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області

     Представники Сарненської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, взяли участь у спільному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області та комісії з питань евакуації Рівненської області в режимі відеоконференції, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука. В ході наради було обговорено питання про підготовку до проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на ВП "Хмельницька АЕС".