Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Вер 11, 2018

Дата

На Сарненщині триває осінній призов на строкову військову службу

     Сьогодні в райдержадміністрації голова РДА Ярослав Яковчук провів нараду, щодо організації в районі залучення громадян на строкову військову службу 2018 року, співпраці та координації дій районних і місцевих органів влади по виконанню планових завдань призову. Участь у роботі наради взяли голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець,  керівники територіальних громад району, представники військового комісаріату та правоохоронних органів.
    В ході наради очільник району Ярослав Яковчук наголосив, на необхідності забезпечення взаємодії між військовим комісаріатом, головами місцевого самоврядування, правоохоронними органами та покращенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району. За підсумками обговорення учасники наради визначили шляхи вирішення проблемних питань.
 


Оголошення Про конкурс на право оренди комунального майна

Starting Вересень 11, 2018 - Ending Вересень 21, 2018

Люхчанська сільська рада оголошує конкурс на право оренди нежитлового приміщення Будинку культури – площею 30,6 кв.м. за адресою: вул. Центральна, буд. 75, с. Люхча, Сарненського району, Рівненської області.
Вартість орендованого приміщення, що знаходиться на балансі Люхчанської сільської ради, за незалежною оцінкою виконаною ППФ «Експерт-Рівне», станом на "30" червня 2018 р. Становить 38 700 (тридцять вісім тисяч сімсот) гривень.
Цільове використання об'єкта оренди – для розміщення офісу.