Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 30, 2018

Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

     30 серпня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території  Ремчицької сільської ради під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука за участю членів колегії, запрошених.
     Учасники колегії відвідали заклади освіти, культури, медицини, що знаходяться на території  сіл Яринівка, Тріскині і Ремчиці та були ознайомлені з їх роботою. В ході пленарної частини колегії були розглянуті питання: про додержання норм чинного законодавства на території Ремчицької сільської ради та роботу виконавчого комітету Ремчицької сільської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; про стан реалізації в районі державної політики з питань пенсійного забезпечення.
     Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук повідомив присутніх про районні проекти, які реалізовуються за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Це зокрема, капітальний ремонт   доріг від траси М-07 до с.Чемерне, від с. Яринівка до с.Цепцевичі, від траси М0-7 до с.Чудель, а також будівництво шкіл в селі Цепцевичі, Чабель, Вири та капітальний ремонт дитячого садка в селі Мале Вербче.