Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 3, 2018

№ 312 від 02 серпня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

02 серпня 2018 року                                                                                      312

 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну та плідну працю у забезпеченні ветеринарного та епізоотичного благополуччя в районі та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини:№ 316 від 02 серпня 2018 року "Про зняття з контролю розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

      
       02 серпня 2018 року                                                                              № 316
                                                   
Про зняття з контролю розпоряджень та
доручень голови райдержадміністрації                         
 
 

     Розглянувши та проаналізувавши стан виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації і  враховуючи їх виконання або втрату чинності:

1.     Зняти з контролю: № 309 від 31 липня 2018 року "Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

 31 липня 2018 року                                                                                   № 309

 

                                                                 

Про Перелік відомостей, що становлять

службову інформацію Сарненської районної№ 308 від 31 липня 2018 року "Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за І півріччя 2018 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

 31 липня2018 року                                                                                            № 308               

 
                                                                                                      

Про   підсумки  роботи    галузейСарненщину відвідав голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук

     Вчора, 02 серпня, з робочою поїздкою у Сарненському районі побував голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук.

     У Сарнах голова обласної ради, разом з головою Сарненської райдержадміністрації Ярославом Яковчуком та головою Сарненської районної ради Русланом Серпеніновим, ознайомився із темпами спорудження спортивного комплексу, а у Цепцевичах вівдвідав будівництво школи.

     У Клесові під час зустрічі із представниками об'єднаної територіальної громади обговорили найнагальніші проблеми населених пунктів. Особливу увагу відвели стану приміщення, де успішно функціонує Клесівська ДЮСШ. Побували на площадці, де збудують спортивний майданчик Клесівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей. Затим, відвідали підприємство з виробництва щебеню "Технобуд". ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ: СТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД

 

ОПИС СИТУАЦІЇ

Менська міська територіальна громада, яка має 16 приєднаних сільських рад (33 села) була створена в квітні 2017 року. Ця об'єднана громада має велику кількість периферійних територій та невеликий досвід у використанні механізмів місцевої демократії для захисту прав та інтересів мешканців периферійних сіл.

Згідно з Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, до основних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня планується віднести гасіння пожеж.

Понад 60 % усіх пожеж на території Чернігівської області відбуваються у сільській місцевості, при цьому гинуть люди, завдаються значні збитки культурній спадщині, господарства несуть чималі втрати, а тому гостро стоїть питання організації гасіння пожеж саме у сільській місцевості, де існує велика кількість населених пунктів, час прибуття першого підрозділу в які в окремих випадках перевищує максимально допустимі значення (20 хвилин, а це приблизно 15-20 кілометрів по дорогах загального користування).

В Менській громаді, не дивлячись на асиметричну сутність, пожежна частина та рятувальний підрозділ знаходяться у районному центрі - м. Мені. Однак, територія громади досить велика, тут проживають більше 15 тисяч осіб. Менська ОТГ має 19 потенційно небезпечних об'єкті в.№ 311 від 31 липня 2018 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Олексіївка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
31 липня 2018 року                                                                                       № 311
 
 

Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж села Олексіївка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

       
 
 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій», статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Вирівської сільської ради від 16.07.2018 №02-8-405 та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаОлексіївкаВирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області:

 

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаОлексіївкаВирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області .