Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 29, 2018

Українські підприємці потребують розширення зон вільної торгівлі з іншими країнами – Президент дипломатам України

     Президент Петро Порошенко під час 13-ї наради керівників закордонних дипломатичних установ України  наголосив на важливості економічної дипломатії.
      Глава держави розповів, що вчора в Миколаєві був присутній на запуску виробництва з переробки сільськогосподарської продукції, 60% з якої будуть спрямовані на експорт у 38 країн – від Коста-Ріки до Японії. Власник підприємства Сергій Сипко, який раніше створив компанію Sandora, яку пізніше продав Pepsi co, і ці гроші знову вкладає в створення нових робочих місць і нового виробництва в Україні. «Він попросив: Петро Олексійович, наполегливо працюйте над створенням зон вільної торгівлі, мені вони потрібні з Великою Британією, Японією та іншими країнами. Так само як і безвіз, який мені потрібен з Кореєю… Слухайте, абсолютно чіткі завдання ставить інвестор з далекого села в Миколаївській області. Це приємно», - зауважив Петро Порошенко. За його словами, зростання інтересу до створення зон вільної торгівлі з Україною сигналізує – все більш комфортно бізнес почуває себе в нашій країні, бо він має полегшений доступ на ринки.
      Президент відзначив суттєве пожвавлення за зростання торгівлі з ЄС – з 32% до 43%. «Про США я вже не говорю, бо ми маємо понад 60% зростання. Це лише підтверджує правильність визначеної нами стратегії модернізації української економіки», - додав Глава держави.


В районі відбулася серпнева педагогічна конференція

     29 серпня у районному будинку культури, в переддень   нового навчального року,  для освітян вже традиційно проводиться  серпнева педагогічна конференція. У роботі конференції  взяли участь   голова Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, педагогічні працівники району.
     Відкрила конференцію начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош. Від учасників конференції було покладено квіти до  меморіальної дошки Степану Криворученку нашому земляку який загинув в зоні АТО і до пам’ятника  Героїв Небесної Сотні.
     Голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук у своєму виступі акцентував увагу  на  завданнях та перспективах освіти району. Подякував навчальним закладам учні яких, успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання.


Відбулося покладання квітів з нагоди Дня пам’яті загиблих за свободу України

     29 серпня Україна вшановує пам’ять загиблих учасників бойових дій під Іловайськом. У зв’язку з цими трагічними подіями у м.Сарни відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям «Небесної Сотні».
   Участь у покладанні взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, військовослужбовці, воїни АТО, громадськість міста. В рамках заходу присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.