Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 2, 2018

Ще понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі у IIкварталі 2018 року

     Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У IIкварталі ц.р. ще 1107 родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у Iкварталі цього року.

     Загалом, вже 4660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 90 МВт станом на кінець I півріччя 2018 року.

     Інвестиції склали близько 88 млн євро.

     «Така активність населення приємно вражає і доводить, що у червні 2015 р. ми запровадили ефективний стимул–прив’язаний до курсу євро «зелений» тариф для приватних СЕС потужністю до 30 кВт», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

     Лідерамиза кількістю встановлених приватних СЕС є такі області, як Київська, Дніпропетровська та Тернопільська.

     Окрім очевидних переваг СЕС для населення, сонячні станції приватних домогосподарств є чудовим прикладом розподіленої генерації, що позитивно впливає на збалансовану роботу енергосистеми.

     Також, високий попит домогосподарств на сонячні панелі стимулює бізнес до встановлення вітчизняних виробничих потужностей у цій сфері.

     Так, у березні ц. р. у м. Енергодар (Запорізька область) запрацював український завод, що успішно виробляє сонячні панелі для населення та бізнесу.Саме завдяки таким потужностям створюються додаткові робочі місця, активізується бізнес у суміжних галузях, збільшуються надходження до місцевих бюджетів.

     Управління комунікації та зв’язків з громадськістю ДерженергоефективностіДерженергоефективності та ДСНС розпочали співпрацю щодо впровадженняенергосервісу

     Голова Держенергоефективності Сергій Савчук таГолова ДСНС МиколаЧечоткін підписали Меморандум про партнерство у залученні ЕСКО-інвесторів до реалізації енергоефективних проектів на численних об’єктах ДСНС (www.dsns.gov.ua).

     ДСНС– один із перших органів влади, який проявив ініціативу щодо впровадження енергосервісуза рахунок приватних інвестицій.

     «Спільними зусиллями ми вже зібрали та оприлюднили на сайті Держенергоефективності дані щодо 153 об’єктів ДСНС, з якими інвестори можутьзавчасно ознайомитися та прорахувати їхню економічну привабливість (http://saee.gov.ua/sites/default/files/documents/ESCO_objects_04_06_2018.xlsx)», - зауважив під час виступу С.Савчук.
     У результаті впроваджених ЕСКО-проектів ДСНС зможе заощадити значні суми коштів на витратах за комунальні платежі. Крім цього, очікується підвищення комфорту перебування у приміщеннях та подовження життєвого циклу будівель.
     Про усі тонкощі укладання ЕСКО-контрактів представникам ДСНС також розповів Олексій Корчміт, голова Української асоціації енергосервісних компаній.
     Крім того, особливості практичної реалізації ЕСКО-проектів презентували кілька компаній, які вже працюють на цьому ринку.
     Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності


Перші в Україні 4 ЕСКО-договори для об’єктів державних установ укладено між Держводагентством та інвесторами


  Результатом співпраці Держводагентства та Держенергоефективності за підтримки Мінприроди та Мінфіну стало підписання перших в Україні ЕСКО-договорів для впровадження енергоефективних заходів саме на об’єктах державних установ.

     Так, 4 насосні станції у м. Берислав та смт. Новотроїцьке, які належать Держводагентству, будемодернізовано за кошти приватних ЕСКО-інвесторів. Суми договорів складають від 7,5 до 10 млн гривень.

     За попередніми оцінками експертів, реалізація цих ЕСКО-проектів на 4-х об’єктах Держводагентства дозволить зменшити споживання електроенергії на 20 відс.  або 1,5 млн кВт*год у рік.

     Економія бюджетних коштів складе до 310 тис. грн у рік під час дії договорів, а після їх завершення – більше 3 млн грн щороку.

     До уваги інвесторів на сайті Держенергоефективності опубліковано понад 3500 об’єктів державних установ, перспективних для енергосервісних робіт:http://saee.gov.ua/sites/default/files/documents/ESCO_objects_04_06_2018.xlsx.

     Управління комунікації та зв’язків з громадськістю ДерженергоефективностіНагородили cумлінних платників податків

   Добра традиція відзначення сумлінних платників податків, зусиллями яких наповнюються бюджети, підтримана владою. 20 липня 2018 року керівники області урочисто вшанували переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу „Сумлінні платники податків - 2017”, яких визначила спеціально створена постійно діюча обласна міжвідомча рейтингова комісія в складі представників місцевої влади, фіскальної служби, бізнесу, громадськості та засобів масової інформації.
Всього для участі в конкурсі надійшло понад 80 заявок від платників податків Рівненщини. Переможцями регіонального туру  Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків- 2017" на обласному рівні стали 32 платники податків.
   Шестеро  переможців обласного туру визначені Лауреатами другого туру Рейтингу і будуть змагатися за перемогу на Всеукраїнському рівні. Cеред переможців регіонального туру Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків-2017» – ДП „Сарненське лісове господарство” та ПП „Районна газета „Сарненські новини”.


Лікарні та амбулаторії Рівненщини отримали сертифікати на 320 новеньких ноутбуків та 260 багатофункціональних пристроїв

     Зокрема, Сарненський район отримав сертифікати на 18 ноутбуків та 13 багатофункціональних пристроїв для КЗ «Сарненський первинний центр медико-санітарної допомоги»,  та на 1 ноутбук і 1 багатофункціональний пристрій – для Сарненської центральної районної лікарні.

     «Це черговий етап впровадження на Рівненщині проекту Світового Банку. У 2017 році за програмою райони отримали 18 швидких. Півроку назад в обласній лікарні запрацював сучасний ангіограф, який вже врятував більше півтисячі людських життів. Передача  техніки дасть можливість комп’ютеризувати усі медзаклади Рівненської області», - розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.  

     Варто нагадати, що в рамках реалізації проекту Світового Банку, який триватиме на Рівненщині до 2020 року, реалізовується ще один важливий етап – реконструкція 105 амбулаторій по всій області.

     «Далеко не кожна область має такі можливості як Рівненщина. Завдяки проекту Світового Банку буде реалізовано заходів більше, ніж на 25 мільйонів доларів. Для області це, по суті, безповоротна субвенція. І цей проект, і президентська програма покращення сільської медицини – усе це свідчить про докорінну зміну у наданні медичних послуг на Рівненщині», - підсумував Олексій Муляренко.№ 310 від 31 липня 2018 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 10 квітня 2017 року №139 "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  
31  липня  2018  року                                                                                     № 310
 
Про визнання таким, що втратило
чинність розпорядження голови
райдержадміністрації від

10    квітня 2017 року №139

 
 

       Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів  України «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», враховуючи наказ керівника апарату райдержадміністрації від            06 липня 2018 року № 50-к  «Про затвердження Положення про преміювання працівників та робітників, які виконують функції з обслуговування в апараті Сарненської районної державної адміністрації »: