Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лип 9, 2018

Державні службовці Сарненщини найспортивніші в області.

     05 та 06 липня 2018 року у м. Рівне відбулися заключні змагання з боулінгу та більярду в рамках обласної Спартакіади серед державних службовців. Наші спортсмени в черговий раз продемонстрували блискучий результат та втримали лідерство. Так з боулінгу серед жінок Світлана Пінчук та Анна Драганчук посіли друге місце, а Вадим Коростель з Віктором Михайлицьким вибороли бронзові нагороди. У змаганнях з більярду головний спеціаліст архівного відділу Сарненської райдержадміністрації Анна Драганчук не залишила жодних шансів суперницям ставши чемпіонкою області!
     Підсумовуючи цьогорічні змагання хочеться зазначити, що у Спартакіаді приймали участь 21 команда з Рівненської області. У загальнокомандному заліку (9 видів спорту) Сарненська райдержадміністрація вперше в своїй історії виборола перше місце, випередивши незмінних переможців Спартакіади - Рівненську облдержадміністрацію на 14 балів та Вараський міськвиконком на 77 балів. Вітаємо держслужбовців Сарненщини з відмінним результатом!
                                                            


До уваги мешканців району!

       Сарненська РДА доводить до відома мешканців району графік руху приміських автобусних маршрутів Сарненського району, якими можна скористатися для проїзду зі сторони автовокзалу до центральної районної лікарні (ЦРЛ) і в зворотному напрямку у зв’язку з тимчасовими незручностями, спричиненими ремонтом шляхопроводу через залізничні колії в м.Сарни.

 
 Графік руху

приміських автобусних маршрутів Сарненського району, якими можуть скористатися мешканці району для проїзду зі сторони автовокзалу до центральної районної лікарні (ЦРЛ) і в зворотному напрямкуОлімпійський день на Сарненщині

      З метою залучення населення, особливо дітей та молоді до регулярних занять спортом, подальшої пропаганди й розбудови олімпійського руху, упродовж червня 2018 року в Сарненському районі відбувалися спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня.
     Зокрема, на базі профспілкового підприємства санаторій «Горинь» смт.Степань, були проведені спортивні змагання серед відпочиваючих дітей з міні-футболу, волейболу, легкої атлетики, туризму, «Веселі старти» та вікторини на Олімпійську тематику.  
     У червні в санаторії «Горинь смт. Степань оздоровилася 121 дитина пільгової категорії Сарненського району. За цей час всі охочі діти мали можливість позмагатися в тому чи іншому виді спорту. Такий комплексний спортивно-масовий захід показав, що діти з великим задоволенням займаються фізичною культурою і спортом. Після підбиття підсумків змагань усі переможці та призери були нагороджені грамотами від організаторів заходу, а саме відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та отримали сувеніри з олімпійською символікою від Національного Олімпійського комітету України в Рівненській області. 


Дитячий квест до свята Івана Купала «Купальські розваги»

     06 липня на території Сарненського історико-етнографічного музею відбувся дитячий квест до свята Івана Купала «Купальські розваги» за присутності заступника голови Сарненської райдержадміністрації Наталії Параниці, за участю  працівників відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації, дітей-вихованців з літнього розважального табору "Summer camps", що діє на базі МБК "Сузір'я", гостей та жителів міста.

     Учасники та гості свята радо розважались та взяли участь у наступних заходах: перегляді тематичних відео, театралізованому дійстві за участю міфічних персонажів, майстер-класах з плетіння вінка, виготовленні ляльки-оберегу, пошуці квітки папороті, конкурсі «Найкращий купальський вінок», аквагримі від майстерні свят «Коко».  

     Крім того, глядачі слухали народні пісні, водили хороводи, грали у ігри. 

     Особливістю свята був дрес-код заходу – вишиванка, або український елемент одягу (віночок, намисто, тощо).