Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 23, 2018

24 червня – День молоді

      Шановна молодь Сарненщини!
      Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
     Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя! Адже  саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу. Сучасні  і прогресивні, ви – сьогодення району та  майбутнє України. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у  всіх сферах суспільного життя.
     З нагоди свята бажаю усім вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі одержимість, оптимізм та енергія – невичерпними!


                                                                                                            Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Шановні державні службовці Сарненщини

     Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. На вас покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.
    Державні службовці  нашого району відповідають високим сучасним вимогам і критеріям, є духовно багатими і високоосвіченими людьми, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.  Дякую вам за самовіддану працю, підтримку і взаєморозуміння. Спільно, такою міцною командою, ми зробимо ще багато добрих справ задля розвитку нашого району, області, нашої рідної України.
     З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.
      Бажаю  вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Ярослав Яковчук
голова райдержадміністрації


Відбулася 26 позачергова сесія районної ради

    22 червня відбулося засідання позачергової двадцять шостої сесії районної ради під головуванням голови районної ради Руслана Серпенінова, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці. В ході пленарного засідання було розглянуто 12 питань  порядку денного  та один депутатський запит, зокрема: про внесення до рішення районної ради від 09 лютого 2018 року №582 "Про створення тимчасової контрольної комісії Сарненської районної ради з питань вивчення стану використання сільськогосподарських земель на території Сарненського району Рівненської області»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2879 га, що відводиться в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Технобуд» на строк дії спеціального дозволу на користування надрами, на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області; про затвердження Статуту комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради в новій редакції.
 
 


Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

      22 червня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Чудельської та Кам’яне-Случанської сільських рад, під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, за участю голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, членів колегії, запрошених.
     Учасники колегії відвідали заклади освіти, культури, медицини, що знаходяться на території Чудельської і   Кам’яне-Случанської сільських рад та  були ознайомлені з їх роботою.


22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

    22 червня 1941 року гітлерівські війська вторглися на територію СРСР.  Розпочався один з найкривавіших періодів Другої світової війни. Сьогодні,  вшанувати пам'ять мільйонів українців, які стали жертвами тієї війни до Меморіалу військової слави прийшли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, громадськість міста.
     Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації  наголосив, що Друга світова війна відкрила для українців руйнівну «силу» обох тоталітарних режимів. «Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму та комунізму», - сказав Ярослав Володимирович.
     Присутні поклали квіти до Меморіалу військової слави та вшанували всіх українців, які загинули під час Другої світової війни хвилиною мовчання.