Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 12, 2018

Здійснення делегованих повноважень виконкомом Вирівської сільради

  Довідка

про додержання норм чинного законодавства на території Вирівської сільської ради та роботу виконавчого комітету Вирівської сільської ради

по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

         Виконком Вирівської сільської ради постійно працює над питаннями додержання норм чинного законодавства та здійснення делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідна робота проводилась і по виконанню розпорядження голови райдержадміністрації з цього питання від 05.09.2014 № 292. Зокрема, вирішене питання облаштування господарського питного водопостачання в с.Вири і Гранітне, завершений капітальний ремонт будинку культури в с. Вири, встановлені межі населених пунктів. Дещо покращилась ситуація з побутовим обслуговуванням населення. В с. Вири відкрита перукарня, відділення нової пошти.

       Разом з тим, не вдалося виконати всі завдання передбачені розпорядженням голови райдержадміністрації. Не покращилась робота з призовниками, не проводились земельні аукціони вільних земельних ділянок та прав оренди на них в межах населених пунктів, не проводилась рекультивація порушених земельних ділянок внаслідок незаконного видобутку бурштину.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА КВІТЕНЬ 2018 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА КВІТЕНЬ 2018 РОКУ

 

 На виконання плану роботи райдержадміністрації у квітні 2018 року:

          Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

02, 16, 23, 30.04 – нарад голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району;

18.03 – наради з керівниками територіальних громад району;

Засідання колегії райдержадміністрації, проведення якого було заплановано в квітні, з об’єктивних причин перенесено на 04 травня 2018 року.

 Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на травень 2018 року, роботи райдержадміністрації на травень 2018 року, підготовки засідань колегії райдержадміністрації у травні 2018 року, порядку проведення засідання колегії у квітні 2018 року.

 Працівники відділу здійснювали аналіз, узагальнення та прогнозування розвитку ситуації в інформаційному просторі району.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2018 РОКУ

  ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ
САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2018 РОКУ

 
 
 

 На виконання плану роботи райдержадміністрації у березні 2018 року:

          Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, щомісячну інформацію щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Організовано проведення:

05, 12, 19, 26.03 – нарад голови райдержадміністрації з керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району;

29.03 – засідання колегії райдержадміністрації;

29.03 – наради з керівниками територіальних громад району;

30.03 – семінару секретарів місцевих рад району.

 Підготовлено проекти планів: основних районних заходів на квітень 2018 року, роботи райдержадміністрації на квітень 2018 року, підготовки засідань колегії райдержадміністрації у квітні 2018 року, порядку проведення засідання колегії у березні 2018 року.

 Працівники відділу здійснювали аналіз, узагальнення та прогнозування розвитку ситуації в інформаційному просторі району.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ

  На виконання плану роботи райдержадміністрації у І кварталі 2018 року:

Відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювався контроль за виконанням документів органів влади вищого рівня, доручень та розпоряджень голови райдержадміністрації. Підготовлені необхідні інформації на вимогу облдержадміністрації. Зокрема, надано щомісячні дані щодо порядку проведення засідань колегій та основних районних заходів, щотижневу інформацію щодо системного моніторингу виконання плану основних заходів в райдержадміністрації.

Проаналізовано роботу виконавчих комітетів місцевих рад по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведено відповідне рейтингове оцінювання діяльності виконкомів місцевих рад, підсумки якого розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації.

Організовано проведення:

- щотижневих нарад керівників районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району;

 

25.01, 27.02 та 29.03 – засідань колегій райдержадміністрації;

09.02 публічного звіту голови райдержадміністрації;

         30.03 – семінару секретарів місцевих рад району;

- щомісячних нарад з керівниками територіальних громад району;Розміри меж прилеглої до підприємств, установ та організацій територій у числовому значенні

  Розміри меж прилеглої до підприємств, установ та організацій територій у числовому значенні

Межі та режим використання закріпленої за підприємствами, установами, організаціями території визначають відповідні органи державної влади та органи місцевого самоврядування залежно від підпорядкування об’єкта благоустрою або власник, якщо територія перебуває у приватній власності.

МЕЖІ 
утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій

 

№ з/п

Прилегла територія

Суб’єкти господарювання, на яких покладається утримання прилеглої території

Межі утримання прилеглої території підприємства, установи, організації (не менше)

1

Двори, тротуари, покриття проїзної частини проїздів, прибудинкової території житлового фонду ЖК, ЖБК і ОСББ

Житловий кооператив, житлово-будівельний кооператив, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

20 м від межі відведеної земельної ділянки та до проїжджої частини вулиціІнформація щодо дослідження якості питної води, яка надходить споживачам 2018 рік

  СТАН

питної води централізованих систем водопостачання

ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філія «Центру будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівельних споруд» ПАТ «Українська залізниця»

Місце відбору проби ст. Сарни, водонапірна башта

Дата відбору проби 14 березня 2018 року

Показники
Одиниці виміру
Значення за результатом виміру
Відхилення

1. Мікробіологічні показники

Число мікроорганізмів в 1 см3 води

КУО/см3
4
 

Загальні колі форми2018.05 - Юний дослідник

З 22 по 24 травня 2018 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшов Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник».
Переможцями конкурсу стали:
І місце
- Подлєгаєв Марко, учень 4 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (робота «Дослідження та порівняльний аналіз життєдіяльності рудих лісових мурах в природних умовах та у формікарії»)
Керівник: Чиж Жанна Григорівна, вчитель початкових класів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
ІІІ місце
- Шеремет Кирил, учень 4 класу Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня (робота «Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини»).
Керівник: Майданець Ольга Миколаївна, вчитель початкових класів Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня.
Вітаємо переможців!!!2018.05 - Підсумки Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»

З метою сприяння вихованню дітей та молоді на національно-патріотичних засадах та збереження і популяризації родинних традицій Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай».
І місце посіли вихованці гуртка «Чарівний олівець» Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3:
- Карпець Давид, Колос Вікторія, Кібиш Юлія, Анікіна Єлизавета.
Керівник: Кібиш Тетяна Григорівна.2018.05 - Стартап інноваційних рішень та ідей для освіти

В Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 18 травня 2018 рокудо Дня науки було відкрито Стартап інноваційних рішень та ідей для освіти. Основна тематикастартап-проектів:
1. НУШ.
2. СТЕМ-освіта.
3. Новий учитель.
Практичні психологи району взяли активну участь і презентували свої авторські ідеї та запропонували засоби, продукти, послуги, моделі та пропозиції щодо їх вирішення, а також орієнтовні плани розвитку інноваційних рішень та ідей в освітньому просторі:
- стартап-проект «Збереження та зміцнення психічного здоров’я дитини в умовах Нової Української школи» (автори: Третяк Руслана Федорівна, Захарчук Тетяна Миколаївна);
- стартап-проект «Збереження здоров’я сучасного вчителя» (автори: Третяк Руслана Федорівна, Зайцева Юлія Миколаївна, Зелінська Олена Григорівна, Круглик Ніна Миколаївна, Крот Оксана Ростиславівна.2018.05 - Підсумки обласного фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

16 травня 2018 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”.
Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: „Екологічна мода” та „Екологічний театр”. У фестивалі взяли участь 85 учнів (17 команд).
Переможцями визнано:
у номінації „Екологічна мода”
І місце
- команду „Eko-girls” Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
у номінації „Театральна композиція”
Гран Прі
- команду „Little nature lover” Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
Вітаємо з перемогою!!!