Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 2018

Червень 27th

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

     Повідомляємо, що ТПП України оновлено інвестиційний портал (https://invest.ucci.org.ua/ua), який покликаний допомогти українським підприємствам у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

 
РІВНЕНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Успішна людина - успішна у всьому

     З нагоди відзначення Дня Молоді та Дня Конституції України на базі Сарненської районної центральної бібліотеки для молоді Сарненщини Сарненським РЦССДМ за участю працівників Сарненського районного центру зайнятості було проведено семінар з елементами тренінгу  на тему: "Успішна людина - успішна у всьому".

     У ході семінару учасники мали змогу аналізувати особистісний потенціал для самовдосконалення та саморозвитку, удосконалити міжособистісну взаємодію, підвищити рівень впевненості у собі та у своїх здібностях.

     До заходу долучились також і працівники  Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розповіли про права та свободи людини, гарантовані Конституцією України.

     Завершальною частиною заходу став танцювальний флешмоб.День молоді відзначили у Сарнах

      З нагоди дня молоді у м.Сарни були проведені спортивні змагання з футболу, міні-футболу, волейболу, пляжного волейболу, велопробігу, шахів та різноманітних конкурсів.  На волейбольному майданчику біля ВПУ № 22 відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд. У вирішальній грі, одвічні суперники останніх сезонів, міські команди «Фаворит» та «Олімп» змагалися за кубок. Не зважаючи на прохолодну погоду, обидві команди продемонстрували видовищну гру. Підопічні Сергія Івашина все-таки дотиснули команду Миколи Маркова «Олімп» з рахунком 3-1 (25-15, 21-25, 25-18, 25-22) та вибороли кубок.
   На турнір з шахів зібралося 54 шахісти з Рівненської області. Спортсмени зіграли за швейцарською системою в 9 турів по 15 хвилин кожному учаснику на партію. Перше місце посів Северин Смикало (м.Рівне), на другій сходинці розмістився Василь Данілюк (м.Рівне), трійку призерів замкнув сарненський шахіст Микола Копищик.     

            Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Шановні Сарненці!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції України!  28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон  нашої  держави, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. 
     За 22 роки ми всі змогли переконатися, що наша Конституція є якісним, дієвим та життєздатним правовим документом, яким всі ми можемо пишатися. За цей час держава пройшла безліч випробувань та змінилася, - насамперед, за останні  чотири роки. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії  і європейських реформ.
      Переконаний, що спираючись на положення Конституції, ми всі разом з вами, гідно витримаємо будь-які випробування долі, зуміємо  забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю. Шановні краяни! Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє  почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Іван Назарець
                                                                                                          в.о.  голови райдержадміністрації


28 червня – День Конституції України

      Сьогодні, в м. Сарни з нагоди  22- ї річниці Конституції України відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.  Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, керуючий справами міської ради Віктор Бахно, громадськість міста.


Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня державної служби України

     26 червня в Сарненському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України та Дня державної служби України. Участь у них взяли виконуючий обов’язки голови  райдержадміністрації Іван Назарець, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, заступник голови районної ради Микола Костецький,  керуючий справами міської ради Віктор Бахно, керівники, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районних служб, установ, організацій, представники трудових колективів та засобів масової інформації, гості свята.

     Іван Назарець під час свого виступу привітав   усіх присутніх з великим державним святом – Днем Конституції України. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації також відмітив, що прийняття Конституції – це продовження багатовікової історії України. Адже ми не повинні забувати, що законодавча традиція українського народу розпочалася ще у 11 столітті, коли київський князь Ярослав Мудрий видав першу кодифіковану збірку законів - «Руську Правду». «За 22 роки ми всі змогли переконатися, що наша Конституція є якісним, дієвим та життєздатним правовим документом, яким всі ми можемо пишатися. За цей час держава пройшла безліч випробувань та змінилася, - насамперед, за останні чотири роки. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії  і європейських реформ», - зазначив Іван Назарець.  
     До вітань також долучились заступник голови районної ради Микола Костецький, керуючий справами міської ради Віктор Бахно,   голова районного комітету профспілки працівників державних установ Наталія Параниця.

     Під час урочистостей керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах наголосив на основних пріоритетах в роботі державних службовців району.
     З нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби України за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики, кращих працівників держслужби району, учасників бойових дій, представників  трудових колективів та громадськості  було нагороджено почесними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, міського голови, подяками комітету профспілки працівників державних установ.
     В рамках заходу присутні мали змогу ознайомитися з виставкою хобі-робіт під назвою «Державний службовець поза кадром», в якій державні службовці району представили свої роботи-захоплення, що створюються ними у вільний час.

     Окрасою заходу були виступи учасників художньої самодіяльності району.

    Червень 26th№ 235 від 06 червня 2018 року "Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
06 червня 2018 року                                                                                         № 235
 
Про внесення змін до паспорта
бюджетної  програми  на 2018 рік
 

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, п.18 розділу УІ “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02.08.2010 № 805 "Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів", Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.09.2014 за № 1103/25880, рішень Сарненської районної ради від 22.12.2017 №558 “Про районний бюджет на 2018 рік”, від 09.02.2018 №604, від 26.04.2018 №646, від 29.05.2018 № “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”:

1. Внести зміни до паспорта бюджетної програм Сарненської районної державної адміністрації на 2018 рік за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів:№ 247 від 19 червня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

19 червня 2018 року                                                                                        247

 
 
Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації
 
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди відзначення Дня Конституції України:№ 244 від 13 червня 2018 року "Про надання в постійне користування земельної ділянки"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  
 13  червня 2018  року                                                                                        № 244
 
 Про надання в постійне
 користування земельної ділянки
 

Відповідно до статей 17, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, статті               21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 4, 5 розділу     II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши клопотання Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області від 29.05.2018 №31/17-1935: