Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 2018

Дата

Червень 18th

На Сарненщину повертається «Олімпійське літо»

       В санаторії «Горинь» смт. Степань відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо». Зараз в цьому санаторії відпочиває понад 160 дітей зі всіх куточків Рівненської області, з них 121 дитина з Сарненського району. Днями до них завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації. Організатори запросили усіх відпочиваючих на місцевий стадіон, де частина дітей сформували команди-учасниці, а решта стали однією великою групою підтримки.
      За нагороди цього разу боролися півсотні школярів, а ще сотня скандували назви команд та імена її учасників. Під час кожного нового старту на колективи очікував спеціальний інвентар. Так, під час естафети «Спортивна вежа», їм потрібно було з чотирма різними м’ячами якомога швидше подолати встановлені дистанції та спорудити з них вежу, де в основі буде фітбольний м’яч, а на ньому - баскетбольний, футбольний та волейбольний.


Новий Закон про національну безпеку буде планом нашої співпраці з країнами НАТО – Президент

     Президент Петро Порошенко не виключає, що наступного тижня у Верховній Раді буде проголосований не лише Закон про започаткування антикорупційного суду, але й Закон про національну безпеку.  «І Законом про національну безпеку ми продовжимо реформування сектору оборони і безпеки. В якій частині? Ми зробимо його більш прозорим, починаючи від фінансування і закінчуючи громадським контролем. Там буде низка дуже важливих вимог», - підкреслив Глава держави. 
     Президент висловив сподівання, що Верховна Рада зможе винести документ на друге читання. Глава держави підкреслив, що Закон про національну безпеку буде планом співпраці України з країнами НАТО.


Червень 15th

17 травня – День медичного працівника

     Шановні працівники медичної галузі!  Сердечно вітаю вас з  професійним святом. У всі часи більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.
    Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань. Переконаний, що знання, багатий професійний досвід і прагнення до змін кожного з вас допоможуть нам у процесі реформування галузі, що відбувається в державі. Спільними зусиллями ми піднімемо сферу охорони здоров'я нашого району  на якісно вищий рівень.
     Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі будуть надійним дороговказом у вашій професійній діяльності. Нехай щастя переступає пороги ваших осель а людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні. Зі святом!
 

                                                                                                            Ярослав Яковчук

голова райдержадміністрації


Відзначили медичних працівників

       Сьогодні в Сарненському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітати працівників медичної галузі району з їхнім професійним святом прийшли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, керуючий справами районної ради Вячеслав Шимко, перший заступник міського голови Віктор Хомич, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор,  громадськість району. 
      У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук відзначив, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.  «Вірю, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а  ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі будуть надійним дороговказом у вашій професійній діяльності. Нехай щастя переступає пороги ваших осель а людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні» - сказав  Ярослав Володимирович.


№ 241 від 12 червня 2018 року "Про проведення інструкторсько-методичного заняття Сарненським районним військовим комісаріатом на території Клесівської селищної ради"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
 12  червня 2018 року                                                                             № 241              
                   

Про проведення інструкторсько-методичного заняття Сарненським районним військовим комісаріатом на території  Клесівської селищної ради

 

 № 239 від 11 червня 2018 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

11 червня 2018 року                                                                                     № 239

 

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого матеріально -

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2016-2020 роки
 
 

    10 червня 2018 року в 14 год. 46 хв. диспетчер ПЗЧ ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області отримав повідомлення від громадянина Губені Миколи Миколайовича, 2006 р. н., жителя м. Сарни про те, що під час прогулянки вулицею за адресою м. Сарни, вул. Кутузова виявив металевий предмет, ззовні схожий на гранату часів другої світової війни. При проведенні ідентифікації встановлено, що це граната Z-23 часів другої світової війни.№ 243 від 12 червня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 

12 червня 2018 року                                                                                      243

 

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації
 
 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника:№ 237 від 06 червня 2018 року "Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

 06     червня 2018 року                                                                          № 237    

 

Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»

                                                

Відповідно до статті 6, 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 06 січня 2010 року № 6/2010 «Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних питань молоді», наказу Міністерства молоді та спорту України від 09 серпня 2017 року № 3352№ 236 від 06 червня 2018 року "Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017 - 2021 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 06 червня  2018 року                                                                                       №236
 
 
Про внесення змін до Програми

забезпечення       мобілізаційної

підготовки та оборонної роботи  

в   Сарненському  районі№ 238 від 06 червня 2018 року "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
 
    06 червня  2018 року                                                                                        № 238
 
Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів
 

Керуючись статтями 6, 22, 33, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпунктом 4 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 66 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017  №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти, створення та постійного оновлення реєстру дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають у межах Сарненського району:

 

1. Затвердити склад робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей шкільного віку та учнів згідно з додатком.