Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 8, 2018

Зміни до програми призначення субсидій

  Кабінет міністрів на позачерговому засіданні в п’ятницю, 27 квітня, вніс зміни до програми призначення субсидій. Зокрема, з наступного опалювального сезону розраховувати на субсидію не зможуть ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або має тіньову зайнятість.

   Постановою КМУ від 27.04.2018 № 329 передбачено, що з 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяв і декларацій,  якщо у складі домогосподарства є:

- внутрішньо переміщені особи;

- особи, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

-     особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

-     особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Житлова субсидія на домогосподарство не призначається ( у тому числі на наступний період),якщо:

1) загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);

2) будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда).

При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.Інформація за І кв. 2018 року

  На сьогоднішній день на території району функціонує 148 об’єктів побутового обслуговування населення (в це число не входять заклади медичного спрямування), з них 36 об’єктів функціонує у сільській місцевості. Кількість зайнятих у сфері побутового обслуговування становить 467 осіб.

Протягом січня-березня 2018 року на території району відкрито один заклад побутового обслуговування населення готельний комплекс «Парк-готель Варшавський» в м.Сарни.

Найбільш розгалуженою сфера побутового обслуговування населення є в м.Сарни – це 112 об`єктів, що становить 75,7% від загальної кількості побуту, що діє на території району. На території Степанської селищної ради функціонує 10 об`єктів побуту (6,8%), Клесівської та Немовицької об`єднаної громади – по 6 об`єктів (по 4,8%), на території В.Вербчанської та Тутовицької сільської ради по три заклади побуту (по 2,0%), Ремчицької та Вирівської сілких радах по два об`єкта (по 1,4%), та по одному закладу побуту налічується на території Стрільської, Любиковицької, Селищенської та Костянтинівської сільських рад. Наразі відсутні заклади побуту в шести місцевих радах – Кам`яне-Случанська, Коростська, Кузьмівська, Люхчанська, Кричильська та Чудельська сільські ради.

Впродовж всього часу відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації проводиться робота з головами місцевих рад по формуванню банку даних об`єктів господарювання сфери побутового обслуговування населення першої необхідності, в тих населених пунктах де відсутні заклади побутового обслуговування населення, розглядаються можливості їх запровадження, зокрема через сприяння районного центру зайнятості шляхом навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації.Дорогі Сарненці! Шановні ветерани!

    8 та 9 травня на Сарненщині, як і по всій Україні, будуть відзначатися День пам’яті  та примирення та 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
   Це дні світлої пам'яті про героїчну звитягу, нездоланну стійкість, мужність і відвагу  українського народу. Разом з усім цивілізованим світом ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану людям, які відбудовували рідну країну, своїми справами утверджували мир та злагоду на українській землі.
   На жаль 73-тю річницю  перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та будувати щасливе майбутнє наших дітей. Переконані, мине небагато часу й українці здолають ще одного агресора й святкуватимуть перемогу.
    Висловлюю слова щирої вдячності вам, дорогі наші ветерани, за самопожертву, на яку ви пішли заради нашого майбутнього! Бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!
    Шановні краяни! Нехай ці травневі свята принесуть нам віру в майбутнє, наповнять серця надією і милосердям та поєднають у спільному прагненні до злагоди. Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну! Зі святом Перемоги! Слава Україні!
 


В райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, народного депутата України Сергія Євтушка, заступника голови районної ради Миколи Костецького,  першого заступника міського голови Віктора Хомича, представників релігійних громад району. В рамках засідання присутні обговорили проект петиції від представників релігійних конфесій Сарненського району до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо захисту та підтримки інституту сімї.