Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 7, 2018

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ РАЙОНУ!

     08 травня о 22.30 год. у м.Сарни по вул.Широкій біля пам’ятника визволителям району розпочнеться проведення акції «Перша хвилина миру» до Дня пам’яті та примирення.

     Акція завершиться символічним запаленням «Вогню миру» о 23.01 год. - хвилиною тиші. Саме у цей час у Європі після капітуляції нацистської Німеччини врешті запанував мир - Перша хвилина миру.

 

     09 травня о 10.00 год. на Меморіалі Слави по вул. Суворова у м. Сарни відбудеться мітинг-реквієм з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

                 
                                                  Оргкомітет
В музеї відкрилася виставка Василя Позніка

    4 травня в Сарненського історико-етнографічного музею відбулося відкриття персональної виставки Заслуженого майстра народної творчості України, різьбяра, письменника, художника, Василя Позніка. Виставка приурочена до 75 річниці з дня народження митця і триватиме до 18 травня. У відкритті виставки взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор. Наталія Параниця привітала майстра з днем народження, яке він відзначав 1 травня та побажала Василю Степановичу міцного здоров’я, добробуту, благополуччя нових творчих успіхів та здобутків.