Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 5, 2018

Відбудеться виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Яковчуком Ярославом Володимировичем

     До відома мешканців Чудельської та Кам'яне-Случанської сільських рад, у четвер, 10 травня  2018 року, о 10 годині у приміщенні Чудельської  сільської ради та об 11 годині у приміщенні Кам'яне-Случанської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.

     Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.

 

 


В райдержадміністрації провели засідання колегії

     4 травня голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь: народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, члени колегії, голови територіальних громад району, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ та запрошені.

     Перед початком роботи засідання колегії, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук окреслив основні пріоритетні завдання, які будуть реалізовуватись у 2018 році. Зокрема, було зауважено, що близько 13,2 млн. грн.  у 2018 році буде направлено на ремонт автомобільних доріг, на які наразі розроблено проектно-кошторисну документацію.

     Крім того, у 2018 році буде завершено реконструкцію Сарненської музичної школи. Також, продовжаться роботи по будівництву спорткомплексу у м. Сарни.

     До того ж, у 2018 році створено та заплановано відкриття до 1 вересня інклюзивно-ресурсного центру, який сприятиме навчанню по індивідуальній програмі розвитку дітям з особливими освітніми потребами. В майбутньому такі центри будуть створюватись в усіх об’єднаних територіальних громадах.

     Затим, були розглянуті питання порядку денного: про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень - березень 2018 року; про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами по вдосконаленню роботи в сфері протидії несанкціонованому видобутку бурштину-сирцю на території району у 2017 році та І кварталі 2018 року; про забезпечення пожежної безпеки у Сарненському районі; про стан виконання підприємствами, установами і організаціями Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, підвищення рівня виконавської дисципліни в районі.

     Заслуховуючи кожне питання, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та члени колегії робили детальний аналіз із відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи із вказаних напрямків.

     За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

     По завершенню роботи засідання колегії, голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками територіальних громад.

     Під час наради були розглянуті наступні питання: про стан та перспективи об’єднання територіальних громад в районі; про підведення підсумків  в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів; про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України. 


До уваги мешканців Сарненського району!

  15 травня в Сарненській РДА буде працювати мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги Головного територіального управління освіти в Рівненській області.
  В рамках заходу громадяни матимуть можливість отримати консультації з правових питань, в тому числі з питань запобігання та протидії рейдерським захопленням земельних ділянок та майна аграріїв тощо.