Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 29, 2018

Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговій сесії районної ради

     Сьогодні у сесійній залі Сарненської районної ради відбулось пленарне засідання позачергової 25-ї сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, за участі народного депутата України Сергія Євтушка, голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, депутатів районної ради, голів територіальних громад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     Голова Сарненської районної ради розпочав пленарне засідання сесії традиційно з привітань депутатів - іменинників.

     Затим, перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. Усього обранці громад розглянули 10 питань і прийняли відповідні рішення ради, зокрема:  про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки; про внесення змін до рішення Сарненської районної ради від 09.02.2018 № 577 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Сарненської районної ради.

     Крім того, під час роботи пленарного засідання сесії районної ради було розглянуто низку питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району.Свято «Троєцькі забави»

     28 червня, на другий день святої Трійці, уже традиційно на території Сарненського історико-етнографічного музею відбулося дитяче фольклорне свято «ТРОЄЦЬКІ ЗАБАВИ» за участю фольклорних колективів району: «Троян» с. Люхча (керівник Ірина Вагнер), «Джерельце» с. Кричильськ (керівник Надія Бородавко), «Мазурки» с. Корост (керівники Любов Сорока та Сергій Гаврилюк), «Оберіг» с. Люхча (керівник Олена Гаврильчик), «Калинка» с. Зносичі (керівник Валентина Никончук), «Вербиченька» с. Немовичі (керівник Зоряна Зозюк), «Веретенце» міського будинку культури «Залізничник» (керівник Галина Ковтун), учасники етно-студії «Веретено» смт. Степань (керівник Сергій Гаврилюк), «Криниченька» с. Велике Вербче (керівник Заслужений працівник культури України Ніна Добровольська). Запальні танці усім присутнім подарували учасники зразкової хореографічної студії «Вояж» (керівник Михайло Володько) та зразкового аматорського ансамблю танцю «Пролісок» (керівник Тетяна Янощук).

     Гості свята мали змогу прийняти участь у майстер-класах з багатьох видів декоративно-вжиткового мистецтва.

     Особливою окрасою свята був захід «ETNOFASHIONDAY». Глядачам представили показ автентичної колекції 22 костюмів народного вбрання Північних районів Рівненщини першої половини ХХ століття з фондів Сарненського історико-етнографічного музею. Над «ETNO FASHION DAY SARNY– 2018» попрацювали справжні професіонали: колектив Сарненського історико-етнографічного музею, ведуча – Антоніна Царук, постановка дефіле – Богдана Никонець, оформлення – Тетяна Тищук і найважливіше, це чарівні моделі – красуні із Сарненщини. Моделі дефілювали просто неба під музичний супровід. Захід виявився надзвичайно емоційним і вишуканим, не зважаючи на те, що проводився вперше.

     Виступаючи перед присутніми на святі, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця зазначила, що сподівається, на те, що подібне свято стане доброю традицією, і відтепер щорічно всі ті, хто любить українську вишиванку стануть частиною видовищного проекту «FashionDay».

     На завершення свята порадували запальні виступи гуртів «PEPPERBLUESBAND» та «СІМ П’ЯТНИЦЬ». Учасники свята були нагороджені подяками та солодкими подарунками.До відома споживачів природного газу!

     Згідно виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ПАТ «Укртрансгаз» та погодженого план-графіку виведення ГРС Рівненської ВТС Рівненського ЛВУМГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2018 році, НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів» повідомляємо, що з метою проведення ремонтно-профілактичних робіт у червні 2018 року заплановані наступні зупинки газорозподільних систем (ГРС) на території Сарненського району:

     ГРС «Федорівка» з 11 год. до 20 год. 06 червня 2018 року;

     ГРС «Сарни» з 10 год. 13 червня до 17 год. 15 червня 2018 року.

 
За інформацією,
Рівненського лінійного виробничого
управління магістральних газопроводів


Сарненці та гості краю відсвяткували 133-тю річницю з Дня заснування рідного міста

     28 травня на центральній площі міста Сарни відбулися урочистості з нагоди відзначення 133-ї річниці Дня народження міста Сарни за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, Сарненського міського голови Світлани Усик, представників духовенства, гостей та жителів міста, представників ЗМІ.    
       Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав усіх присутніх на святі з Днем народження нашого рідного міста Сарни – 133-єю річницею з дня його заснування. «Нині місто Сарни розвивається, змінюється, стає комфортнішим для проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, шановні жителі міста, вашій щирості, працелюбності, оптимізму та наполегливості», - зазначив у своєму виступі керівник району.
     
     Ярослав Володимирович висловив слова великої вдячності усім сарненцям за любов та вірність рідному місту та побажав усім жителям та гостям міста добра, здоров’я, родинного затишку.

     
     В рамках заходу представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста було нагороджено грамотами міської ради, обласної ради та подарунками. На завершення урочистостей відбувся святковий концерт артистів естради та фаєр-шоу.

     
     Також під час святкування Дня народження міста Сарни на центральній алеї міста відбулися виставка виробів ТОВ «Сарненський хлібозавод», ТМ «Скиба», виставка-продаж кулінарних виробів, товарів сувенірного спрямування,  працювали атракціони для дітей, катання на поні, тощо.