Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 24, 2018

Результати проведення акції За чисте довкілля на території Сарненського району

  Результати проведення акції «За чисте довкілля» на території Сарненського району

 

         11 березня 2014 року дано розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації № 85 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів в Сарненському районі». В рамках проходження вищезазначеної акції протягом березня-травня 2018 року на території Сарненського району були проведені наступні роботи, а саме:

         - упорядковано 66 кладовищ, 22 – братських могил, 10 – меморіальних комплексів та 11 місць почесних поховань;

         - прибрано та приведено у належний санітарний стан 371,7 тис. м² прибудинкових територій, 5/111,4 од/тис. м² – парків, 15/124,5 од/тис. м² – скверів, 57/29,76 од/тис. м² – дитячих майданчиків, 233/326,76 од/тис. м² – спортивних майданчиків, 3655,45 тис. м² – доріг, 803,0 тис. м² – тротуарів, 12,0 тис. м² – велосипедних доріжок та 89 одиниць зупинок міського транспорту;

         - очищено від сміття 12,2 тис. м² берегів водойм;

         - виявлені та ліквідовані несанкціонованих сміттєзвалища;

         - висаджено 2,930 тис. штук дерев, 0,385 тис. штук кущів та створено 0,003 тис. м² газонів.Тарифи на житлово-комунальні послуги станом на 01.05.2018

   

 

Тарифи на житлово-комунальні послуги по Сарненському району

станом на 01.05.2018
Назва підприємства

Вид діяльності (тепло- водопостачання та водовідведення, утримання будинків, вивезення ТПВ)

Орган місцевого самоврядув., якийвстановив тариф

№ і дата рішення про встановлення тарифів2018.05 - Засідання практичних психологів Сарненського району з навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів

17 травня 2018 року в актовій залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося восьме засідання(заключна сесія) практичних психологів Сарненського району з навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів з теми «Технології використання метафор та метафоричних асоціативних карт у практиці роботи психолога», яке провела тренер Прокопчук Наталія Василівна, методист кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи РОІППО, практичний психолог, спеціаліст вищої категорії. Тема восьмого модуля «Терапія психосоматичних симптомів за допомогою метафоричних образів».
Підсумком плідної співпраці психологічної служби Сарненського району та РОІППО стало отримання сертифікатів про навчання та безцінний досвід,який кожен із учасників понесе у свій навчальний заклад.2018.05 - Засідання Школи молодого керівника ДНЗ

11 травня 2018 року на базі ДНЗ №1 «Дзвіночок» відбулося засідання Школи молодого керівника ДНЗ. Його мета: удосконалення та розвиток управлінських умінь у малодосвідчених керівників, обмін практичними ідеями, які апробовані та працюють у закладах дошкільної освіти, розвиток стратегічного, корпоративного, інноваційного мислення керівників ЗДО.
Під час засідання Корень В.А.,методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, ознайомила молодих керівників з принципами побудови річного плану роботи закладу, його структурою та змістом. Гриневич М.П., завідувач ДНЗ №4 м.Сарни,надала допомогу в оформленні документації щодо закінчення навчального року та підготовки до літнього оздоровчого періоду. Мисанець Н.М.,завідувач ДНЗ «Малятко» с. Люхча, ознайомила присутніх з порядком та структурою проведення щорічного звітування керівника ЗДО. Провела тест з молодими керівниками «Як ви проводите нараду?» та ознайомила з особливостями проведення ділових нарад в закладі дошкільної освіти Канська А.В., завідувач ДНЗ №1 м.Сарни. Презентувала методичні форми роботи з педагогічними працівниками в ДНЗ №1 «Дзвіночок» Птуха О.М.,вихователь-методист ДНЗ №1 м.Сарни.
Засіданнябулоцікавим та змістовним. Всійогоучасники почерпнули чималокорисноїінформації для використання в своїйроботі, отрималивідповіді на запитання. На завершенняучасникивисловилисвоїпобажаннящодороботинаступнихзасіданьШколи молодого керівника ДНЗ.2018.05 - За підсумками деклараційної кампанії наймолодшому мільйонеру – 7 років, а найстаршому - 99

За підсумками деклараційної кампанії наймолодшому мільйонеру – 7 років, а найстаршому - 99
Доходи у розмірі понад 1 млн грн, отримані у 2017 році, задекларували 4063 платники. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.
«Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість цьогорічних мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад 1 млрд грн», – зазначив Мирослав Продан.
Як розповів очільник ДФС, найбільшу кількість мільйонерів – 2270 платників складають громадяни віком від 45 років і вище. Серед вікової категорії від 30 до 45 років – 1605 мільйонерів, до 30 років – 188. Водночас наймолодшому платнику податків виповнилося 7 років (м. Черкаси), а найстаршому – 99 років (м. Київ).
Свої доходи громадяни-мільйонери отримали у вигляді:
інших доходів (наприклад, додаткове благо, відсотки, нараховані на депозитні рахунки в банку, дивіденди тощо) – 9,8 млрд грн;
іноземних доходів – 6,2 млрд грн;
доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 3,6 млрд грн;
доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 2,5 млрд грн.
«Майже 44% від загальної кількості мільйонерів перебувають на податковому обліку в м. Києві – 1816 осіб. Серед лідерів також Харківська – 299, Дніпропетровська – 269, Київська – 275 та Одеська – 207 області», – повідомив Мирослав Продан.
За його словами, середньостатистичний річний дохід одного громадянина – мільйонера по Україні складає 8,2 млн гривень. Водночас одного платника – мешканця Волинської області – 18,4 млн грн, Донецької – 12,2 млн грн, Сумської – 11,4 млн грн, міста Києва – 10,1 млн грн, Херсонської – 9,9 млн грн та Київської областей – 8,6 млн гривень.
ДФС України

Громадяни задекларували 57,5 млрд грн доходу, отриманого у минулому роціМіністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оприлюднило рейтинг соціально-економічного розвитку в 2017 році

 

За останні роки Рівненська ОДА змогла значно покращити свої показники в рейтингу Мінрегіонбуду. Якщо ще у 2015 році наша область займала 11 сходинку, то за час перебування Олексія Муляренка на посаді голови ОДА Рівненщина стала другою після Харківської області.

Зокрема, вже декілька років область лідирує за напрямом «Енергоефективність», а за напрямами «Соціальний захист та безпека», а також «Рівень доступності та якості послуг у сфері освіти» та «Рівень доступності та якості послуг у сфері охорони здоровя» посіла третє місце серед 24 областей та міста Київ.

На декілька пунктів Рівненщина покращила свої позиції і в інших напрямках, таких як: «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Фінансова самодостатність», «Економічна активність», «Розвиток інфраструктури»,  «Інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця».

У рейтингу враховувалися соціально-економічні показники регіону за 2017 рік: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток, фінансова самодостатність, розвиток малого й середнього підприємництва та інші показники.