Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 23, 2018

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зеле

     Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

     Зокрема, можливості реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками китайських компаній «HuaweiUkraine» (https://consumer.huawei.com) та «PowerChina» (http://en.powerchina.cn).

     Компанія «Power China» займається плануванням, проектуванням та реалізацією великих енергетичних проектів, у тому числі з використанням відновлюваних джерел. Один із потужних нещодавно запроваджених проектів - це вітропарк загальною потужністю 204 МВт в Ефіопії.

     Ця компанія не вперше цікавиться українським ринком та вже увійшла до складу українсько-китайської Робочої групи з розвитку «чистої» енергетики, створеної за ініціативи Держенергоефективності разом із Національною енергетичною адміністрацією КНР (http://www.nea.gov.cn).

     Компанія «Huawei» є одним із найбільших у світі виробників інверторів, працює у понад 170 країнах світу, має 16 дослідницьких центрів та відома на лише своїми інформаційно-комунікаційними продуктами, а й інноваціями, зокрема, у сонячній енергетиці. Компанія впроваджує digital-технології та постачає інвертори для сонячних електростанцій з метою оптимізації виробництва «чистої» електроенергії (http://solar.huawei.com).

 

    Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективностівиплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

 
     Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників,Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.
     Зокрема, компенсації виплачено в обсязі:

     2,6 млн грн. – домогосподарствам, які утеплювали приватні будинки;

     1,8 млн грн. – для ОСББ, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках;

     21,5 тис. грн. – родинам, які встановлювали твердопаливні котли.

     Кошти перераховано до Ощадбанку, Приватбанку та Укргазбанку для їх подальшого спрямування на рахунки позичальників.

     «Як бачимо, співфінансування заходів з енергоефективності – оптимальний дієвий спосіб допомогти населенню зробити свою оселю більш енергоефективною, комфортною та не переплачувати за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

     Нагадуємо, що обов’язковою умовою для включення банком відомостей до зведеного реєстру позичальників є подання до банкудокументів, що підтверджують:

цільове використання кредитних коштів (акт приймання-передачі, товарний чек, видаткова накладна);

факт впровадження енергоефективного обладнання та матеріалів (акт виконаних робіт (наданих послуг).

З початку дії програми у 2014 р. і по сьогодні більше 400 тис. родин скористалися «теплими кредитами» на суму 5,5 млрд гривень.

Уряд надав населенню та ОСББ з держбюджету співфінансування на суму майже2 млрд гривень.Запрошення на безкоштовний семінар - практикум

     Запрошуємо бухгалтерів та керівників підприємств та організацій узяти участь у безкоштовному семінарі-практикумі.

     Семінар-практикум відбудеться 24 травня (четвер) 2018 року в приміщенні Сарненської ОДПІ (вул. Широка, 18).   Початок: 11год 00 хв.

       Питання до розгляду:

1. Огляд нововведень законодавства, законопроектів, актуальних роз’яснень контролюючих органів. 

2. Готівкові обмеження, підзвіт.
3. ПДВ. 

4. Порядок розрахунку відпусткових та визначення їх складових.

5. Проблемні питання заповнення розрахунків коригування в типових конфігураціях «1С:Підприємства».

Організатори: громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»; Рівненське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс».

                                                                                                  

Сарненська ОДПІ