Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 21, 2018

20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

     20 травня з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій в місті Сарни на міському кладовищі № 1 по вул. Ковельській відбулося покладання квітів до братських могил жертв політичних репресій.

     Пам’ять про жертв тоталітарного режиму вшанували  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець,  заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, громадськість міста.

     День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України.У Сарнах відзначили День Європи

     На центральній площі м. Сарни відбувся урочистий захід з нагоди Дня Європи в Україні за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, міського голови Світлани Усик, керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха, педагогічних та учнівських колективів ЗОШ міста, мешканців та гостей міста, представників засобів масової інформації.
     В рамках заходу відбулася презентація навчальними  закладами міста традицій та звичаїв  країн Європейського Союзу.

    Крім того, всі охочі мали можливість скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.