Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 2, 2018

В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

    Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46. На комісії було розглянуто три питання:щодо умовно-дострокового звільнення засуджених; щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі засуджених та щодо переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю установи.
 
 


«Хай добро всіх людей єднає»

    27 квітня в районному будинку культури відбувся традиційний благодійний концерт, який організували вчителі та учні Сарненської гімназії «Хай добро всіх людей єднає». Під час концерту діяла ярмарка, кошти з якої будуть спрямовані на благодійність. Участь у заході взяла заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця.
   Виступаючи перед присутніми, Наталія Миколаївна від імені голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука подякувала учням та вчителям гімназії, які долучились до організації та проведення благодійного заходу. Зокрема, Наталія Параниця наголосила, що добрі справи потрібно робити щодня адже патріотизм, співчуття, безкорисливість, взаємодопомога та взаємопідтримка – основні якості, які здобуває молодь, беручи участь у акціях. Саме відкриті і щирі наміри спонукають молодь до доброчинної діяльності.
    В рамках концертної програми, учні гімназії продемонстрували свої музичні та танцювальні таланти.