Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 17, 2018

Відбулось районне свято «Творча обдарованість–2018»

     Сьогодні в районному будинку культури відбулося свято «Творча обдарованість – 2018».     У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, начальник відділу освіти, молоді  та спорту Світлана Коркош.
     Враховуючи, що сьогодні відзначається свято – День вишиванки, майже всі присутні у залі були одягнені у різноманітні варіації національної сорочки, що різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою кольорів.      
    Голова  райдержадміністрації Ярослав Яковчук у своєму вітальному слові відзначив, що  нинішні перемоги учнів  Сарненщини є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту, адже талановиті діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави, наше майбутнє. Зокрема, Ярослав Володимирович побажав переможцям та всім учасникам свята нових досягнень і творчих здобутків,  віри в себе та в майбутнє України.


Запрошуємо на військову службу за контрактом

    ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 проводить набір на військову службу за контрактом
    ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ У ПРИКОРДОННИКАХ

служба в межах Рівненської області ( Дубровицький, Зарічненський, та Рокитнівський райони);

служба по першому контракту без переміщень;

можливість отримання вищої освіти у Національній академії ДПСУ;

набуття або підвищення кваліфікації з кінології , паспортної роботи,медичної підготовки, інженерної механіки, управління сучасними зразками озброєння та техніки, автоматизації та зв’язку.На Сарненщині відбувся флешмоб до Дня вишиванки

     День вишиванки в Україні у 2018 році припадає на 17 травня. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. Кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до школи чи садочка.

     Отже, сьогодні, з нагоди Дня вишиванки, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Сарни відбувся флешмоб за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій району, студентської молоді та дітей різного віку – разом близько 500 осіб. 

     Учасники флешмобу виконали Державний Гімн України. На завершення заходу усміхнені обличчя та блиск в очах прекрасно доповнювали національні орнаменти на їх вбранні.