Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 11, 2018

Шановні матері Сарненщини!

     Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері! Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

     Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.      Мама - це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі. 

     Любі наші і найрідніші Матері! Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті,  котрі самі пізнали щастя батьківства  і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації 


Інформація про вільні земельні ділянки на території місцевих рад, які пропонуються для реалізації інвестиційних проектів

   

п/п
Місце розташування земельної
ділянки
Загальна площа,
га
Наявні
комунікації
Можливе призначення
земельної ділянки
Сарненська міська рада
1.

Земельна ділянка в межах населеного пункту

м.Сарни, вул.Я.Мудрого
 
0,4473

Відстань до діючої лінії електропередач (ЛЕП) -100 м

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинкуПрограма розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2018 – 2020 роки

СХВАЛЕНО                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

 

 Розпорядження голови                                                   Рішення Сарненської

Сарненської райдержадміністрації                                 районної ради

 від 03 березня 2018 року                                                від 26 квітня 2018 рокуСоціально-економічне становище Сарненського району за січень–березень 2018 року

  Чисельність наявного населення в районі, за оцінкою, на 1 березня 2018р. становила 104,5 тис. осіб. Упродовж січня–лютого 2018року чисельність населення зросла на 117 осіб.

Порівняно із січнем–лютим 2017 року обсяг природного приросту збільшився на 18 осіб.

Кількість живонароджених у січні–лютому 2018 року становила 256 осіб, померлих – 186 осіб.

Зайнятість та безробіття

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості району, на кінець березня 2018 року становила 1169 осіб. У загальній кількості безробітних 75,1% – особи, які проживають у сільській місцевості, 56,6% – жінки, 40,9% – молодь у віці до 35 років.

Кількість вільних робочих місць, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець березня 2018 року становила 92. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце, вакантну посаду складало 13 осіб.

Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у березні 2018 року становив 2102 грн, що дорівнює 56,5% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

 
Соціальний захист

У січні–березні 2018 року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 2,3 тис. домогосподарств, з них у сільській місцевості – 2 тис. домогосподарств.

Сума призначених субсидій у січні–березні 2018 року склала 631,8 тис.грн, у т.ч. у сільській місцевості – 380,4 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у березні 2018 року становив 145,1 грн.Сім'я має декларувати доходи всіх, навіть тих, які прописані за іншою адресою

     Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою.
    Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю.
    Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут.
   Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.
    Увага! При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей.
 


Запрошуємо прийняти участь у Конкурсі фотографій «Енергоефективне місто (район, масив, будинок, тощо)»

     З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища Рівненська обласна державна адміністрація оголошує Конкурс фотографій «Енергоефективне місто (район, масив, будинок, тощо)» (серед професіоналів та аматорів усіх вікових категорій), що буде проходить з 03.05.2018 по 03.06.2018.

     Тематика Конкурсу: висвітлення питань енергозбереження, енергозаощадження та захисту довкілля.  

     Переможці Конкурсу будуть визначатися шляхом таємного голосування відвідувачів IV Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)», яка відбудеться 14-15.06.2018 у м.Рівне.

     Переможці будуть відзначені Грамотами заступника голови ОДА, відповідального з питань енергоефективності ОДА та заохочувальними призами.

Бажаючих прийняти участь у зазначеному конкурсі, просимо надсилати роботи (відповідні до вимог) до Рівненської обласної державної адміністрації на адресу: м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4а, каб. 401 не пізніше ніж до 03.06.2018.

     Вимоги до оформлення конкурсних робіт
 

                1. Учасник конкурсу може подати не більше 1 фотографії для участі.

                2. Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

                3. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

          4. На звороті фотографії зазначається: прізвище, ім’я, назва населеного пункту, назва району, адреса електронної пошти (за наявності) та контактний номер мобільного телефону.

                5. Оформлення фотографій у форматі А4, орієнтація книжкова або альбомна.

                6. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.