Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 10, 2018

10 травня 2018 року відбувся особистий прийом громадян жителів Чудельської сільської ради та Кам»яне-Случанської сільської ради

     Під час проведення виїзного прийому громадян у Чудельській сільській раді до голови райдержадміністрації Яковчука Ярослава Володимировича звернулася жителька с. Чудель з особистого питання про надання допомоги на відновлення житлового будинку, який був пошкоджений під час пожежі.

     Заява про надання матеріальної допомоги розглядатиметься на комісії з підготовки пропозицій про надання грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення та буде надіслано лист до керівника ДП «Сарненське лісове господарство» про можливість допомогти лісовими матеріалами.

     В ході виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації була проведена зустріч з Чудельським та Кам»яне-Случанським сільськими головами де обговорено ряд робочих питань. 

Любов Мацигон - головний спеціаліст
загального  відділу апарату райдерж-
адміністрації 


Призупинена робота ДНЗ «Казка» с.Чудель

     8 травня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука. Комісія розглянула питання виникнення спалаху гострої кишкової інфекції у вихованців ДНЗ «Казка» с.Чудель.  Заслухавши інформацію начальника Сарненського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолія Титечка, за результатами обговорення, з метою локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції в ДНЗ «Казка» с.Чудель, недопущення поширення захворювання серед населення с.Чудель,  було прийнято рішення  тимчасово призупинити роботу ДНЗ «Казка» до 18 травня.  Провести санітарно-епідеміологічне обстеження (розслідування) в ДНЗ «Казка» щодо стану дотримання законодавства в сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя.


В районі відзначили 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

   9 травня на Меморіалі військової слави міста Сарни відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, народного депутата України Сергія Євтушка, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик,  голови Сарненської районної організації ветеранів України Рината Валєєва, ветеранів, учасників АТО, військовослужбовців, трудових колективів підприємств, установ, організацій, учнівської та студентської молоді району, представників духовенства, представників ЗМІ.
    У своєму вітальному слові перед присутніми голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив: «Завойована старшим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює бойовий дух наших солдат, які сьогодні захищають територіальну цілісність нашої держави. Переконаний, що вже скоро ми станемо свідками ще однієї перемоги нашого народу над спільним ворогом».
   Звертаючись до ветеранів, Ярослав Володимирович наголосив: «Бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій».
    Керівник району від себе особисто, та від імені голови районної ради Руслана Серпенінова, привітав ветеранів і всіх жителів Сарненщини зі святом Перемоги. Побажав усім присутнім миру, злагоди та процвітання нашій українській землі.
    Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих в часи Другої світової війни.  Під залпи військового салюту присутні поклали квіти до Меморіалу військової слави.


В м. Сарни відбулася акція «Перша хвилина миру»

     8 травня український народ разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення. З нагоди цієї знаменної дати з 22.30 год. до 23.01 год. в м. Сарни біля пам’ятника визволителям Сарненського району відбулась акція «Перша хвилина миру».
    Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, керівники підприємств та організацій району, громадськість міста. Присутні сарненці  віддали шану ветеранам Другої світової війни та вшанували полеглих хвилиною мовчання.
    Директор Сарненського історико - етнографічного музею Вікторія Дашко, ознайомила присутніх з короткою історичною довідкою про Сарненський район у Другій світовій війні. В рамках заходу відбулась культурно-мистецька програма та символічне запалення вогню миру. 


В Сарнах відбувся велопробіг « Пам’ятаємо…Перемагаємо»

    8 травня в День пам'яті та примирення та з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світові війні у місті Сарни відбувся велопробіг «Пам’ятаємо… Перемагаємо…» за участю  заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, громадськості міста.
   В рамках велопробігу учасниками заходу відбулося покладання квітів до військових поховань жертв нацизму, учасників українського визвольного  руху часів Другої світової війни, пам’ятних знаків, пам’ятників.   
 


Голова райдержадміністрації відвідав ветеранів Другої світової війни

     8 травня в День пам’яті і примирення та напередодні 73-ї річниці Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук разом з головою районної ради Русланом Серпеніновим відвідали ветеранів Другої світової війни. Ветеранів привітали з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні, побажали міцного здоров’я, сімейного затишку і благополуччя та вручили подарунки.
    Зокрема, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що виконавча влада району і надалі буде продовжувати турбуватись про соціальне забезпечення ветеранів війни, адже наш обов'язок – пам'ятати про тих, хто загинув, і допомагати тим, хто залишився у живим.